کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

سومین همایش ملی زبان شناسی در مشهد برگزار شد

ایران کنفرانس

سومین همایش ملی زبان شناسی در مشهد برگزار شد

مشهد-سومین همایش ملی زبان شناسی و آموزش زبان فارسی با محوریت «چشم انداز پژوهش های زبانی در قرن ۲۱» با حضور رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در هتل پارس مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر،  سومین همایش ملی زبان شناسی و آموزش زبان فارسی با محوریت «چشم انداز پژوهش های زبانی در قرن ۲۱» با حضور رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در هتل پارس مشهد به میزبانی دانشگاه پیام نور مشهد آغاز به کار کرد.

محمدعلی داوریار رییس دانشگاه پیام نور مشهد در این نشست اظهار کرد: این همایش مقدمه ای برای ورود به مشهد ۲۰۱۷ به عنوان پایتخت جهان اسلام است؛ دبیرخانه این همایش یک سال گذشته تشکیل شد که ۹۰۰ چکیده مقاله به دبیرخانه ارسال و از میان آنها ۲۰۰ مقاله پذیرفته شد.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ مقاله در این همایش دو روزه ارائه خواهد شد، افزود: در حال حاضر شبکه جامع دانشگاه های خراسان تشکیل شده است که کارگروه فرهنگی و اجتماعی به دانشگاه پیام نور واگذار شده که در این راستا امروز شاهد برگزاری این همایش دو روزه هستیم.

داوریار با بیان اینکه دانشگاه پیام نور مشهد دارای بیش از یک هزار دانشجو است، عنوان کرد: از جمله اهداف این همایش انتقال فرهنگ اسلامی در کل جهان و منطقه با توجه به سال ۲۰۱۷ هستیم.

وی گفت: در همین راستا تلاش می شود برای  افراد خارجی که در مشهد حضور پیدا می کنند این آموزش را داشته باشیم تا آنها بتوانند از ظرفیت های این زبان استفاده کنند.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 15 اسفند 1394 ، 16:51)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس