کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی در روزهای 7 و 8 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

دکتر جواد حاتمی، دبیر علمی دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا گفت: «اولین کنفرانس ملی در دانشگاه شریف برگزار شد و میزبانی دومین کنفرانس را نیز همان سال گذشته دانشگاه فرهنگیان بر عهده گرفت. امسال سومین کنفرانس ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی روزهای 7 و 8 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.»

او گفت: «محورهای این کنفرانس همه جوانب سیستم دانشگاهی اعم از درون‌دادهای نظام آموزشی، فرآیند و بحث‌هایی نظیر تدریس، آموزش و همچنین بحث ارزشیابی و برون‌دادهای نظام آموزشی را در برمی‌گیرد.»

حاتمی افزود: «قائم مقام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر لاواری از نهاد اعتبارسنجی دانشگاه اسپانیا به عنوان سخنران کلیدی کنفرانس است و افراد خبره و صاحب‌نظری از سراسر کشور در این کنفرانس حضور دارند. همچنین به این دلیل که بخش زیادی از آموزش‌های ما مربوط به آموزش‌های پزشکی است، نماینده‌ای از وزارت بهداشت نیز حضور خواهد داشت.»

دبیر علمی دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی گفت: «تصور بر این است که مدیران نظام آموزش عالی کشور، صحبت‌های سخنرانان برجسته این همایش را در نظر بگیرند و به طور صحیح در سیستم نظام آموزش عالی اعمال کنند.»

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس