دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

کانال تلگرام ایران کنفرانس

سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی در روزهای 7 و 8 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

دکتر جواد حاتمی، دبیر علمی دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا گفت: «اولین کنفرانس ملی در دانشگاه شریف برگزار شد و میزبانی دومین کنفرانس را نیز همان سال گذشته دانشگاه فرهنگیان بر عهده گرفت. امسال سومین کنفرانس ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی روزهای 7 و 8 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.»

او گفت: «محورهای این کنفرانس همه جوانب سیستم دانشگاهی اعم از درون‌دادهای نظام آموزشی، فرآیند و بحث‌هایی نظیر تدریس، آموزش و همچنین بحث ارزشیابی و برون‌دادهای نظام آموزشی را در برمی‌گیرد.»

حاتمی افزود: «قائم مقام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر لاواری از نهاد اعتبارسنجی دانشگاه اسپانیا به عنوان سخنران کلیدی کنفرانس است و افراد خبره و صاحب‌نظری از سراسر کشور در این کنفرانس حضور دارند. همچنین به این دلیل که بخش زیادی از آموزش‌های ما مربوط به آموزش‌های پزشکی است، نماینده‌ای از وزارت بهداشت نیز حضور خواهد داشت.»

دبیر علمی دهمین همایش سالانه و سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام‌های دانشگاهی گفت: «تصور بر این است که مدیران نظام آموزش عالی کشور، صحبت‌های سخنرانان برجسته این همایش را در نظر بگیرند و به طور صحیح در سیستم نظام آموزش عالی اعمال کنند.»

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان