کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

حضور فیزیکدانان مطرح کشور در پنجمین کنفرانس "پیشرفت‌های ابر رسانایی"

ایران کنفرانس

حضور فیزیکدانان مطرح کشور در پنجمین کنفرانس "پیشرفت‌های ابر رسانایی"

پنجمین کنفرانس ملی پیشرفت‌های ابررسانایی کشور، با حضور فیزیکدانان به نام کشور در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری انجمن فیزیک ایران در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، حسن صدقی دبیر اجرایی کنفرانس ملی ابررسانایی در این مراسم، گفت: کنفرانس ملی دو سالانه پیشرفت‌های ابررسانایی در سال 1387 با هدف گرد آوردن پژوهشگران جهت بحث و تبادل اندیشه در مورد آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و شناساندن بیشتر علم ابررسانایی به صنایع و گسترش آن ایجاد شده است و هر دو سال یکبار در یکی از دانشگاه‌های صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه ارومیه، دانشگاه تهران و دانشگاه شهید چمران و الزهرا برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای کمیته علمی از دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران، ارومیه، الزهرا، شهید چمران اهواز و صنعتی اصفهان هستند، گفت: از مقالات دریافتی به انتخاب و داوری کمیته علمی، 41 مقاله علمی از پژوهشگران و محققان سراسر کشور در قالب 13 سخنرانی و 28 پوستر در طی دو روز ارائه می‌شود.

محمد اخوان عضو کمیته ابررسانایی ایران و عضو کمیسیون کنفرانس ملی ابررسانایی با اشاره به اینکه اولین کنفرانس بین المللی ابررسانایی نقطه آغاز این کنفرانس ملی بوده است، افزود: اولین کنفرانس بین‌المللی در سال 78 با همکاری و تلاش دانشجویان و اساتید چند کشور با حضور 400 نفر از 50 کشور در دانشگاه شریف تهران برگزار شده و دهمین کنفرانس بین المللی ابررسانایی سال 96 در دانشگاه شریف تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به مقالات و پژوهش‌های ارائه شده آینده نویدبخشی را در حوزه مغناطیس و ابررسانایی برای کشور انتظار داریم.

در ادامه سلیمان پور معاون پژوهشی دانشگاه ارومیه تشکیل چنین کنفرانس هایی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: تشکیل چنین کنفرانس‌ها و نشستهای علمی، فرصت و مجال رشد و ارتقای تولیدات فکری و یافته‌های علمی کشور را فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: تجاری سازی یافته‌های علمی و تولید ثروت ملی حمایت از شرکتهای دانش بنیان از اهداف استراتژیک دانشگاه ارومیه بوده و در این راستا اقدامات لازم انجام می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، پنجمین کنفرانس ملی پیشرفت‌های ابررسانایی کشور، با حضور فیزیکدانان به نام کشور در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری انجمن فیزیک ایران در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.

ارائه مقالات و پژوهش‌ها، معرفی پژوهشگر جوان و ارائه پوستر برتر از جمله برنامه‌های این کنفرانس است و مطابق سنت جاری کنفرانس‌های قبلی، جوایزی به بهترین پژوهشگر جوان و پوستر برگزیده اهداء می‌شود.

این کنگره ملی در سالن کنفرانس مرکز مطالعات دریاچه ارومیه دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس