کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

چهارمین همایش بین‌المللی مهارت‌آموزی و اشتغال برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

چهارمین همایش بین‌المللی مهارت‌آموزی و اشتغال برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین‌المللی مهارت‌آموزی و اشتغال از سوی سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای، با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو و حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 18 مرداد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین‌المللی مهارت‌آموزی و اشتغال از سوی سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای، با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو و حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 18 مرداد با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ، دکتر سعداله نصیری‌قیداری، دبیرکل کمیسون ملی یونسکو، گری لوئیس رئیس برنامه توسعه ملل متحد و با مشارکت پژوهشگران داخلی و خارجی، در مجموعه فرهنگی تلاش برگزار می‌شود.

شناسایی چالش‌ها، فرصت‌ها، نقاط قوت و ضعف آموزش‌های مهارتی، راهبردها و راهکارهای توسعه مهارت‌آموزی و اشتغال، فرهنگ‌سازی برای گسترش توجه به آموزش‌های مهارتی، فراهم‌کردن زمینه مشارکت صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی در نظام آموزش مهارتی، بهبود اثربخشی و کارآیی آموزش‌های مهارتی و تقویت جایگاه آموزش‌های مهارتی در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی از جمله اهداف این همایش است.

همچنین تضمین کیفیت آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد تقاضامحوری، چالش‌های نظام آموزشی کشور از تحصیل تا اشتغال، توسعه آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای با مشارکت ذی‌نفعان، فرهنگ کار و مهارت‌آموزی، اقتصاد مقاومتی و امنیت اجتماعی، مهارت‌آموزی، توسعه کارآفرینی و اشتغال در برنامه ششم توسعه، آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره و هدایت آموزشی، رویکردی حیاتی در فرصت‌های شغلی و آینده‌پژوهی و بازاندیشی در آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای با رویکرد ملی و بین‌المللی محورهای همایش بین‌المللی مهارت‌آموزی و اشتغال است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس