کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

اولین کنفرانس سرطان غرب آسیا در ایران برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

اولین کنفرانس سرطان غرب آسیا در ایران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی، فرهاد سمیعی، دبیر اجرایی اولین کنفرانس سرطان غرب آسیا به رشد فزاینده ابتلا به سرطان در سنین مختلف اشاره کرد و گفت : این بیماری یکی از دلایل اصلی مرگ ومیر در کشورهای مختلف است و از سوی سازمان بهداشت جهانی به عنوان بحران خاموش جامعه بشری عنوان شده است.

وی گفت: آلودگی های صنعتی و محیطی «هوا، آب و غذا» روند بروز سرطان را در کشورهای در حال توسعه تشدید کرده و بار سنگین فزاینده هزینه های درمانی رابر دولتها و خانواده ها در این کشورها تحمیل کرده است.

دبیر اجرایی اولین کنفرانس سرطان غرب آسیا به برنامه جامع ملی کنترل سرطان اشاره کرد و افزود : سازمان ملل به کشورهای عضو توصیه می کند که با تنظیم این بر نامه به ابعاد مختلف پیشگیری، تشخیص، درمان و طب تسکینی موثر در سرطان های مختلف بپردازند.

سمیعی خاطرنشان کرد : در ایران نیز اساتید علمی و مسئولان ذیربط با توجه به آمار نگران کننده رشد فزاینده این معضل، در تلاشند تا اقدامات همه جانبه موثری در این زمینه ساماندهی کنند.

عضو هیات مدیره انجمن علمی سرطان ایران اظهارداشت : این انجمن برای ارتقای امور آموزشی، پژوهشی، درمانی و برخورد صحیح با این معضل فزاینده زندگی صنعتی و همچنین جهت کمک به پیشبرد برنامه جامع سرطان ، برنامه های علمی همچون این کنفرانس را در دست اجرا دارد.

سمیعی گفت: در این کنفرانس سه روزه جنبه های مختلف و دستاوردهای جدید پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان به بحث و بررسی گذاشته می شود. وی در خصوص محورهای این کنفرانس نیز اظهار داشت: جنبه های سلولی و مولکولی سرطان، تصویربرداری و مداخلات تهاجمی در سرطان، داروسازی بالینی در مباحث سرطان، بدخیمی های خونی، جراحی سرطان، تومورهای توپر، دیدگاه های روانشناختی در سرطان از جمله موضوعات مورد بحث در این کنفرانس است.

به گفته وی، علاوه بر اساتید و متخصصان داخلی، صاحبنظرانی از ۱۵ کشور ازجمله کانادا، اتریش ، آمریکا، فرانسه ، انگلیس ، ترکیه، عراق، مصرو کشورهای همسایه در این کنفرانس حضور دارند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره ۲۶۲۰۵۴۴۱ و یا به سایت   http://wacc.international مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس