کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

برپایی همایش ملی «محصولات تراریخته در خدمت تولید غذای سالم»

ایران کنفرانس

برپایی همایش ملی «محصولات تراریخته در خدمت تولید غذای سالم»

مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از ارسال 60 مقاله به همایش ملی «محصولات تراریخته در خدمت تولید غذای سالم، حفاظت از محیط‌زیست و توسعه پایدار» در این دانشگاه خبر داد.

دکتر منصور غنیان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص برگزاری همایش ملی «محصولات تراریخته در خدمت تولید غذای سالم، حفاظت از محیط‌زیست و توسعه پایدار» در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان اظهار کرد: در مجموع 60 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این تعداد 12 مقاله کلیدی برای سخنرانی انتخاب شدند.

وی افزود: در تمام محورهای اعلام‌شده از جمله اخلاق زیستی، ملاحظات فقهی، جنبه‌های مثبت و منفی محصولات تراریخته، وضعیت تولیدات ایران و جهان، پیامدهای مثبت و منفی آن‌ها در محیط‌زیست، سلامت انسان و امنیت غذایی مقالاتی دریافت شده است.

دبیر علمی این همایش ملی تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات جمعه گذشته بود؛ 25 آبان نیز داوری مقالات انجام شد و از امروز ثبت‌نام  برای حضور در همایش آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه، دوم آذرماه ادامه خواهد داشت؛ همایش در روز پنج‌شنبه، چهارم آذرماه برگزار می‌شود و بعدازظهر همان روز نیز یک نشست هم‌اندیشی برای بحث و تبادل‌نظر درباره محصولات تراریخته برگزار خواهد شد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس