ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

همایش پیشرانه‌های دریایی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش پیشرانه‌های دریایی برگزار می‌شود

دانشگاه صنعتی شریف نخستین "همایش پیشرانه‌های دریایی" را بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، هرساله تعداد زیادی شناور در سراسر دنیا ساخته می‌شود که وجه اشتراک تمامی این شناورها وجود پیشرانه در آنها است. در راستای بهبود و افزایش بهره وری در پیشرانه‌های دریایی و راه‌های به اشتراک گذاشتن اطلاعات علمی و پژوهشی، نخستین همایش پیشرانه‌های دریایی با همت دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، نخستین همایش پیشرانه‌های دریایی با تلاش دانشگاه صنعتی شریف، سازمان صنایع دریایی و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و انجمن ملی موتور در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری و در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، جایگاه سیستم رانش در بهره وری ناوگان دریایی کشور، محرکه اصلی، انتقال قدرت، پیشبرنده‌ها و پایش و نگهداری از جمله مهمترین محورهای نخستین همایش پیشرانه‌های دریایی خواهد بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش تا 15 دی ماه خواهد بود و در تاریخ 20 دی ماه نیز نتایج داوری مقالات اعلام خواهد شد. همچنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس؛ http://www.mpropulsionc.ir/ مراجعه کنند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان