بررسی تخلفات علمی در کنگره بین‌المللی اخلاق در علوم و فناوری

ایران کنفرانس

بررسی تخلفات علمی در کنگره بین‌المللی اخلاق در علوم و فناوری

کنگره بین‌المللی اخلاق در علوم و فناوری با هدف ایجاد شبکه نخبگانی به موضوع تقلبات و تخلفات علمی و اخلاق در فناوری‌های نوین می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، دکتر حبیبی، دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی اخلاق در علوم فناوری در نشست خبری امروز از برگزاری اولین کنگره بین‌المللی اخلاق در علوم و فناوری خبر داد و گفت: این کنگره با هدف تمرکز بر اهمیت و اولویت اخلاق در حوزه‌های علوم و فناوری در آذرماه سال 96 برگزار می‌شود.

وی موضوع محوری این کنگره را «اخلاق برای همه، علم برای توسعه» ذکر و اظهار کرد: این کنگره فرصتی برای آفرینش‌های نظری، ارائه پژوهش‌ها و تجارب ملی و منطقه‌ای و تقویت ادبیات و منابع حوزه اخلاق علم و اخلاق فناوری و ارتقای سطح آشنایی ذی‌نفعان خواهد بود.

حبیبی، تشکیل شبکه ملی و منطقه‌ای از صاحب‌نظران حوزه اخلاق در علم و فناوری را از دیگر اهداف برگزاری این کنگره نام برد و یادآور شد: در این کنگره درخصوص محورهایی چون مبانی و مبادی اخلاق در علوم فناوری، اخلاق حرفه‌ای در علوم و فناوری، اخلاق و مدیریت علوم و فناوری، اخلاق در علوم فناوری و سیاست عمومی و اخلاق در علوم و فناوری‌های نوین بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

دبیر علمی این کنگره بررسی موضوع تقلبات علمی، اخلاق در نشر آثار علمی، اخلاق در علوم و فناوری و اسناد و سیاست‌های کلان، اخلاق در علوم و فناوری و حقوق بین‌الملل، اخلاق محیط زیست، اخلاق در فناوری نانو، رباتیک و هوش مصنوعی، فناوری‌های زیستی و ژنتیکی، علوم شناختی و اعصاب و تاثیرات اخلاقی فناوری‌های همگرا را از جمله محورهای مورد بحث در این کنگره نام برد.

به گفته وی، این کنگره از 13 تا 17 آذرماه سال 96 در آستانه میلاد پیامبر اعظم در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس