کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سمنان؛ میزبان کنفرانس شبکه‌های توزیع برق کشور

ایران کنفرانس

سمنان؛ میزبان کنفرانس شبکه‌های توزیع برق کشور

رئیس انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران از اعطای میزبانی بیست‌ودومین کنفرانس ملی شبکه‌های توزیع برق کشور به استان سمنان خبر داد و گفت: مقالات این کنفرانس در معتبرترین مجلات دنیا منتشر می‌شوند.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن غفوری‌فرد در دیدار با استاندار سمنان که با حضور مدیران عامل شرکت های توزیع و برق منطقه‌ای و رئیس دانشگاه سمنان برگزار شد، اظهار کرد: بیست‌ودومین کنفرانس ملی شبکه‌های توزیع برق کشور 30 و 31 فروردین ماه سال 96 به میزبانی استان سمنان و به همت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برگزار می‌شود.

وی با بیان این که این کنفرانس به صورت یک سال در میان در یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود، گفت: بر اساس مصوبات انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و حمایت‌های استاندار سمنان، این کنفرانس در سمنان برگزار خواهد شد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با اشاره به این که برگزاری این کنفرانس در راستای اقتصاد مقاومتی است، افزود: صرفه‌جویی در مصرف انرژی، کاهش تلفات برق و ارائه روش‌های صحیح در زمینه مدیریت بهینه مصرف برق، از جمله برآیندهای این برنامه است.

رئیس انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران تصریح کرد: این کنفرانس با حضور یک هزار تا یک هزار و 500 نفر از اندیشمندان دانشگاهی، مدیران وزارت نیرو و متخصصین صنعت برق ایران تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به استقبال اندیشمندان و فعالان حوزه برق و انرژی از این کنفرانس، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که بیش از یک هزار مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شود.

غفوری‌فرد ادامه داد: مقالات ارسالی توسط 5 داور، بررسی می‌شوند و مقالات برگزیده توسط انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و مؤسسه IEEE به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین تشکیلات علمی دنیا به چاپ می‌رسد.

سیدمحمد موسوی‌زاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و رئیس کمیته اجرایی بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع برق کشور در سمنان نیز گفت: پیگیری‌های رئیس انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و حمایت‌های مجدانه مقام عالی استان، موجب شد تا میزبانی این رویداد ملی به استان سمنان و این شرکت محوّل شود.

موسوی‌زاده تصریح کرد: اصلاح الگوی مصرف و مدیریت سمت تقاضا، کاهش تلفات انرژی الکتریکی ، کیفیت برق و حفظ محیط زیست به عنوان محورهای اصلی و رویکردهای این کنفرانس به شمار می‌رود.

وی یادآور شد: یکی از برنامه‌های این کنفرانس، برپایی نمایشگاه جانبی تخصصی است که با حضور صنایع و تولیدکنندگان تجهیزات و یراق آلات برقی خواهد بود و بهره‌مندی از ظرفیت‌های بومی و محلی نیز در این نمایشگاه برای معرفی فرهنگ استان انجام خواهد شد.

موسوی زاده اظهار کرد: در راستای غنا بخشیدن به محتوای کنفرانس، 21 محور و 95 زیرمحور جهت ارائه مقالات علمی درنظر گرفته شده است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس