کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

تمدید نهایی ارسال مقاله و ثبت نام دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی

ایران کنفرانس

تمدید نهایی ارسال مقاله و ثبت نام  دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95)

به گزارش دبیرخانه کنفرانس،  زمان ارسال مقاله و ثبت نام نهایی دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95)تا 15 اسفند ماه 1395 تمدید شده است.

دکتر مجید عموزاد خلیلی دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95)اشاره کردند که براساس تماس های مکرر پژوهشگران گرامی و اساتید و همکاران ارزشمند دانشگاهی و دانشجویان فرهیخته و با عنایت به درخواست های بیشمار محققین و عزیزانی  که در حال آماه سازی مقاله های یشان هستند و براساس جلسه اخیر شورای سیاستگذاری کنفرانس مصوب شده است که زمان ارسال مقاله و ثبت نام نهایی حداکثر تا تاریخ 15 اسفند ماه 1395 تمدید شده است. دکتر مجیدعموزاد خلیلی دبیر محترم اجرایی کنفرانس در ادامه گفت : پژوهشگران جهت  مطالعه محورهای کنفرانس و ارسال مقاله باید به سایت کنفرانس به آدرس http://ich95.ir مراجعه نمایند و از بخش سامانه کاربری مقاله را ارسال نمایند.

دکتر عموزاد خلیلی ضمن اشاره به انبوه مقالات بسیار ارزشمندی که تا این لحظه به دبیرخانه کنفرانس ارسال گردیده است خاطر نشان کردند که مقالات به محض دریافت توسط دبیرخانه کنفرانس و بررسی اولیه توسط کارشناسان مجرب دبیرخانه کنفرانس ، هر مقاله به 3 داور محترم ارسال می گردد و داوران موظف شد ه اند حداکث 24 ساعته پاسخ پذیرش و یا عدم پذیرش مقالات را اعلام نمایند.دکتر عموزاد خلیلی در پایان از همه پژوهشگران عزیزی که مقالات ارزشمندشان را به دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95)ارسال نموده اند و یا در حال ارسال هستند تشکر کردند و خاطر نشان کردند که پیرور هماهنگی صورت گرفته با سردبیر و هیات تحریریه مجله ،  بنا داریم 10 مقاله برتر کنفرانس را در مجله پژوهش های نوین در مدیریت چاپ نماییم. دکتر عموزاد خلیلی در پایان خطاب به پژوهشگرانی که ممکن است سوالاتی در ذهن شان باشد گفت: ایمیل دبیرخانه کنفرانس به آدرس  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید آماده پاسخگویی در سریع ترین زمان ممکن به سوالات پژوهشگران می باشد .

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس