کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

آخر اردیبهشت پایان ارسال آثار به نهمین دوره جشنواره فارابی

ایران کنفرانس

آخر اردیبهشت پایان ارسال آثار به نهمین دوره جشنواره فارابی

رئیس دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فارابی از پایان ارسال آثار به نهمین جشنواره بین المللی فارابی تا پایان اردیبهشت ماه جاری خبر داد و گفت: آثار ارسالی در 12 حوزه پذیرش خواهد شد.

به گزارش ایسنا دکتر حسین میرزایی با اعلام این مطلب اظهار داشت: تاکنون هشت دوره جشنواره توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری یونسکو، آیسسکو و بنیاد ملی نخبگان برگزار شده و این دوره نیز دبیرخانه از اسفند ماه با دریافت آثار کار خود را آغاز کرده است.

میرزایی با تاکید بر اینکه این جشنواره ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی است، ادامه داد: پذیرش آثار به صورت الکترونیکی خواهد بود.

وی  یادآورشد: در این دوره جشنواره همانند دوره‌های قبل آثار پژوهشی شامل گزارش نهایی پژوهش، کتاب، رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد در 12 گروه علمی دریافت خواهد شد و در بخش بین الملل نیز دریافت آثار حوزه اسلام شناسی و ایران شناسی در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار دارد.

میرزایی ادامه داد: اختتامیه هشتمین دوره جشنواره بهمن ماه سال گذشته با حضور رییس جمهوری در سالن اجلاس سران با موفقیت به کار خود پایان داد و امید است اختتامیه دوره نهم این جشنواره نیز پس از دریافت آثار و ارزیابی در نیمه دوم سال جاری برگزار شود.

به گفته رییس دبیرخانه نهمین دوره جشنواره فارابی مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری تعیین شده است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس