هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

همایش بین‌المللی گرد و غبار در دانشگاه ایلام برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش بین‌المللی گرد و غبار در دانشگاه ایلام برگزار می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از دانشگاه ایلام، هیأت دانشگاه پوترای مالزی به ریاست دکتر آنیه ادریس در دانشگاه ایلام حضور یافتند و از آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه بازدید کردند.

دکتر علی اکبر رئیس دانشگاه ایلام در این دیدار با اشاره به حمایت دانشگاه ایلام از فرصت‌های مطالعاتی اساتید و دوره‌های مطالعاتی 6 ماهه دانشجویان دکتری بین دو کشور، خواستار همکاری دانشگاه پوترا در این زمینه‌ها شد.

اکبری همچنین با اشاره به برگزاری دومین همایش بین‌المللی گرد و غبار در سال آینده در دانشگاه ایلام، خواستار حضور محققان دانشگاه پوترا در کمیته علمی و ارسال مقاله از طرف اعضای هیأت علمی آن دانشگاه به این همایش شد.

رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به تقسیم کار آموزش عالی کشور، در بخش علوم پزشکی و وزارت علوم، پشتیبانی خود را از توسعه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دانشگاه پوترا اعلام و بر توسعه همکاری در بخش غیر‌پزشکی بین دانشگاه ایلام و دانشگاه پوترا در حوزه‌های دامپزشکی، کشاورزی، علوم اسلامی، ادبیات و علوم انسانی، فنی و مهندسی و علوم پایه تاکید کرد.

در این دیدار دکتر آنیه ادریس، رئیس هیأت دانشگاه پوترا، با ابراز خرسندی از حضور در ایران و در دانشگاه ایلام، ابراز امیدواری کرد؛ که این سفر منجر به توسعه همکاری بین دانشگاه پوترا و دانشگاه ایلام، در زمینه‌های تبادل دانشجو، تبادل استاد، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و همکاری در زمینه برگزاری دومین همایش بین المللی گرد و غبار در دانشگاه ایلام شود.

 

چهاردهمین کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

یازدهمین کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان