کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برگزاری کنفرانس سالانه آموزش و توسعه در تایلند

ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس سالانه آموزش و توسعه

چهاردهمین دوره از کنفرانس سالانه آموزش و توسعه در شهر بانکوک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چهاردهمین کنفرانس سالانه آموزش و توسعه توسط سازمان بین‌المللی غیردولتی «مردمان فردا» از پنجم تا هفتم مارس ۲۰۱۹ با حضور نمایندگانی از ۴۰ کشور جهان در بانکوک برگزار می‌شود.

این کنفرانس فرصتی برای ملاقات، تبادل ایده و به اشتراک‌گذاری تجربه‌های کاربردی دانشگاهیان، دانشمندان، محققان و مدیران فعال در تمام حوزه‌های آموزشی از جمله آموزش بزرگ‌سالان، آموزش آنلاین، آموزش روانشناسی، آموزش هنر، آموزش عالی، آموزش تاریخ، فناوری اطلاعات و آموزش، آموزش مادام‌العمر، آموزش بهداشت و سلامت، آموزش علوم و کیفیت در آموزش است.

کنفرانس سالانه آموزش و توسعه به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد که شبکه ارتباطات خود را گسترش بدهند و برای پروژه‌های آینده خود، شریک بین‌المللی پیدا کنند. مقالات و تحقیقات به سه روش شفاهی، ویدئویی و پوستر در این کنفرانس ارائه می‌شوند. آخرین مهلت برای ارسال مقالات و تحقیقات یکم فوریه ۲۰۱۹ بوده است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس