سمینار سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سمینار سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

سمینار سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی به مناسبت هفته جهانی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، «کرسی یونسکو در فضای مجازی و فرهنگ» به مناسبت هفته جهانی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی با همکاری دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران سمینار سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی را با محور اصلی شهروندان با سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی در ۳۰ مهر ۱۳۹۸ برگزار می‌کند.
هدف این سمینار بررسی مفهوم شهروندان با سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی و اشاره به چگونگی نقش آن در بهبود سطح اطلاعات، مشارکت و توانمندسازی همگان است.
در این سمینار، دکتر سعیدرضا عاملی، استاد ارتباطات دانشگاه تهران و عضو شورای عالی فضای مجازی؛ دکتر حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو و دانشیار دانشگاه تهران؛ دکتر یونس شکرخواه، مدیر گروه مطالعات اروپا دانشگاه تهران و استاد روزنامه‌نگاری آنلاین؛ دکتر احسان شاه‌قاسمی، استادیار ارتباطات دانشگاه تهران و عضو اجرایی کرسی یونسکو در فضای مجازی و فرهنگ و علیرضا صالحی‌نژاد، پژوهشگر مرکز پژوهشی سیاست‌های فضای مجازی و عضو کمیته اجرایی کرسی یونسکو در فضای مجازی و فرهنگ به بررسی مسائل مربوط به دستیابی به نظام اطلاعاتی آزاد و کثرت گرا، ترویج توسعه پایدار، مشمولیت، برابری، گفت‌وگوی بین فرهنگی، و پاسداری از دموکراسی خواهند پرداخت.

جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://evand.com/events/mil2019 مراجعه نمائید.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس