کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی آموزش مهندسی ایران

ایران کنفرانس

برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی آموزش مهندسی ایران

کنفرانس‌های انجمن آموزش مهندسی ایران کانونی برای تبادل نظر و تضارب آرا میان اندیشمندان حوزه آموزش مهندسی است. مأموریت محوری این کنفرانس‌ها، بررسی چالش‌های آموزش مهندسی در ایران و ارائه راهکارهای بهبود کیفیت آن است. در این راستا هفتمین کنفرانس بین المللی آموزش مهندسی ایران که در تاریخ 3 تا 6 آبان ماه سال ۱۴۰۰ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار می‌شود، زمینه اصلی خود را «گذشته، حال و آینده آموزش مهندسی» در کشور قرار داده است.

از کلیه پژوهشگران و صاحبنظران در زمینه آموزش مهندسی دعوت می شود که نتایج کارهای پژوهشی و تجربیات ارزنده آموزشی خود را در قالب مقاله کامل برای ارسال به این کنفرانس آماده نمایند. مقالات منتخب کنفرانس در فصلنامه آموزش مهندسی ایران (ijee.ias.ac.ir) به چاپ خواهند رسید. برای اطلاع از محورها و تاریخ های مهم کنفرانس می توانید به وبسایت کنفرانس در iseec.ir مراجعه نمایید.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس