کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری کنفرانس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه مددکاری اجتماعی برای اولین بار در ایران

ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه مددکاری اجتماعی برای اولین بار در ایران

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران از برگزاری بیست و هفتمین کنفرانس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه حوزه مددکاری اجتماعی ایران در سال 2023 در ایران برای اولین بار، خبر داد.
سید حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه بیست و هفتمین کنفرانس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه در حوزه مددکاری اجتماعی ایران سال 2023 در ایران برگزار می‌شود، اظهار کرد: براساس مصوبه سال 2019، در بیست و پنجمین مجمع منطقه آسیا و اقیانوسیه دو میزبان برای کنفرانس سال 2021 و 2023 تعیین شدند.
وی افزود: میزبان سال 2021 استرالیا بوده است که امروز کنفرانس آن به اتمام رسید و در سال 2023 ایران میزبان بیست و هفتمین کنفرانس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه در حوزه مددکاری اجتماعی ایران است؛ این اولین باری است که چنین اتفاقی بعد از 63 سال تاسیس رشته مددکاری اجتماعی در ایران صورت می‌گیرد و تقریبا در حوزه علوم اجتماعی و حرفه‌های یاورانه چنین کنفرانسی را تا به امروز میزبانی نکردیم.
موسوی چلک با اشاره به اینکه این اتفاق براساس اعتمادسازی بود که به پشتوانه 63 سال فعالیت حرفه‌ای مددکاری اجتماعی ایران در بخش‌های دولتی، خصوصی و غیردولتی وجود داشته است، گفت: این فرصت خوبی برای کشور است تا بتوانیم تجارب زیسته ایران را در کار با گروه‌های هدف، سیاستگذاری‌های انجام شده در حوزه مددکاری اجتماعی و خدماتی که در سازمان‌های مختلف دولتی، خصوصی و ... در حوزه مددکاری اجتماعی در ایران انجام می‌شود، به روزرسانی و ترجمه کنیم و در اختیار سایر افراد قرار دهیم.
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران خاطرنشان کرد: از سوی دیگر این فرصت خوبی است که بتوان از یافته‌های علمی صاحب نظران حوزه مددکاری اجتماعی، پژوهشگران، اساتید و کسانی که کار میدانی در کشورهای دیگر در این حوزه انجام می‌دهند در ایران استفاده و به اشتراک بگذاریم؛ بی‌شک همانگونه که کنگره‌های اول، دوم و سوم توسط انجمن مددکاران اجتماعی ایران برگزار شد، فرصت تبادل اطلاعات را هم افزایش داد، کنگره مددکاری منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه می‌تواند فرصت بزرگتری برای این موضوع باشد.
وی اظهار کرد: همه تلاش ما این است که از این اتفاق تاریخی برای حوزه مددکاری اجتماعی، علوم اجتماعی و حرفه‌های یاورانه استفاده کرده و با همگرایی بین سازمان‌ها اعم از دولتی، خصوصی، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، انجمن‌های مرتبط در حوزه علوم اجتماعی و حرفه‌های یاورانه و توانبخشی و ... کاری را انجام دهیم که در شان جمهوری اسلامی باشد

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس