کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

دانشگاه سمنان برگزار کننده ششمین کنفرانس رشد بلور ایران

ایران کنفرانس

دانشگاه سمنان برگزار کننده ششمین کنفرانس رشد بلور ایران

ششمین کنفرانس رشد بلور ایران 26 آبان 1400 با حضور پژوهشگران حوزه ماده چگال و رشد بلور از داخل و خارج از کشور به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ مدیر پژوهش دانشگاه سمنان و دبیر اجرایی ششمین کنفرانس رشد بلور ایران با اعلام این خبر گفت: این کنفرانس با حضور اساتید و پژوهشگران شناخته شده داخلی و بین المللی به صورت مجازی برگزار می شود.

دکترمحمدحسین احسانی به اهداف برگزاری این کنفرانس اشاره کرد و افزود : این رویداد علمی در راستای نیل به اهداف سند ششم توسعه علمی کشور و نقشه جامع علمی جمهوری اسلامی ایران و نیز ایجاد فضای تعامل و هم‌اندیشی علمی بین پژوهشگران و دانشمندان حوزه ماده چگال و رشد بلور در سطح ملی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود 60 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است، افزود: از این تعداد 48 مقاله پذیرش شده که 8 مقاله به صورت سخنرانی و 40 مقاله هم به صورت پوستر در مدت برگزاری این کنفرانس ارائه خواهد شد.

دبیر اجرایی ششمین کنفرانس رشد بلور ایران  اظهار داشت : این کنفرانس بستری ارزشمند را فراهم خواهد کرد تا ضمن ارائه تازه‌ترین یافته‌های علمی، پژوهشی و فناورانه در زمینه‌های متنوع ماده چگال و رشد بلور، سلسله نشست‌های هم‌افزایی و هم‌اندیشی بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان این حوزه برگزار شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس