چهارمین کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می‌شود

دبیر اجرایی کنفرانس ظرفیت از برگزاری چهارمین کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات به صورت اختصاصی با محوریت «محصولات و راه حل های ذخیره سازی و پردازشی داده و اطلاعات» در اواسط اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش فدراسیون فاوا به نقل از سیتنا، فرامرز رستگار، دبیر اجرایی کنفرانس ظرفیتاز برگزاری چهارمین کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات به صورت اختصاصی با محوریت «محصولات و راه حل های ذخیره سازی و پردازشی داده و اطلاعات» در اواسط اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

وی گفت: «انتخاب محور مذکور به دلیل اهمیت بومی سازی محصولاتی مانند سرورها، ذخیره سازها، سوئیچ و روتر شبکه، فایروال و مدیریت امنیت اطلاعات و حوادث نسل جدید، مراکز داده، راه حل های جامع و مصرف بسیار زیاد و راهبردی بودن این فناوری ها در برنامه‌ توسعه است.»

رستگار خاطرنشان کرد: «پس از هماهنگی های مربوطه با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجری توسعه شبکه ملی اطلاعات، تشکل های حوزه فاوا و اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مرتبط، جزئیات بیشتر این کنفرانس به اطلاع خواهد رسید.»

دبیر اجرایی کنفرانس ظرفیت به نشست تخصصی، نمایشگاه توانمندی ها و سخنرانی ها در زمینه محصولات و راه حل های ذخیره سازی و پردازشی داده و اطلاعات از جنبه های تقاضا و عرضه داخلی در این کنفرانس اشاره کرد.

وی در پایان افزود: از شرکت‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی فعال در این زمینه درخواست می شود که پیشنهادات و قابلیت های خود را به دبیرخانه کنفرانس ظرفیت به نشانی پست الکترونیک آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید اعلام بفرمایند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس