تمدید مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲

به گزارش دبیرخانه کنفرانس، دکتر محمودرضا دلاور در ارتباط با تمدید مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی ۲۰۲۲ گفت: با توجه به مشارکت گسترده متخصصان و استادان داخلی و خارجی در این کنفرانس، مهلت ارسال مقاله به کنفرانس تا ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۱ تمدید شد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌توانند مقالات خود به زبان انگلیسی را تا مدت‌زمان اعلام شده به دبیرخانه ارسال کنند.

"هفتمین کنفرانس بین‌المللی مکانی" با حضور استادان دانشگاه‌های معتبر جهان و همچنین متخصصان تراز اول دنیا در زمینه مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، انگلستان، استرالیا، بلژیک، چین، هنگ‌هنگ و متخصصان و استادان داخلی از ۲۳ تا ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۱ به صورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، شعار محوری کنفرانس، "فناوری اطلاعات مکانی برای زندگی هوشمند" است و محورهای کنفرانس شامل شهر هوشمند، خدمات مکان مبنا و اطلاعات مردم گستر، زیرساخت اطلاعات مکانی، کاداستر، مدیریت زمین و ادراک مکانی، علم داده مکانی، داده‌کاوی مکانی زمانمند، کلان‌داده‌های مکانی، آمار مکانی، فناوری متاورس، تلفیق هوشمند داده‌ها و اطلاعات، ژئودزی تصویر مبنا، پایش جابجایی‌ها، هواشناسی ژئودتیک، تعیین موقعیت و ناوبری زیرساخت‌ها برای زندگی هوشمند، مکانی، مدیریت بحران، مدلسازی‌های درون و برون ساختمانی و حسگرها در فتوگرامتری و سنجش از دور و سیستم‌های اطلاعات مکانی است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت کنفرانس مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس