کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی

ایران کنفرانس

آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی

دکتر بهمن وحیدی دبیر کنفرانس با بیان این‌که آخرین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس ۱۵ مرداد ماه و آخرین مهلت ارسال نسخه‌ نهایی مقالات به همراه فایل پاورپوینت ۵ آذر ماه است، گفت: زمان برگزاری این کنفرانس ۳۰ آذر و ۱ دی‌ماه امسال است؛ مقرر است در این کنفرانس از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های برتر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا که تا یک سال پیش از برگزاری کنفرانس دفاع شده باشند، توسط کمیته علمی کنفرانس و انجمن علمی مهندسی پزشکی ایران در دو سطح برتر و شایسته تقدیر و ‌قدردانی به ­عمل آید.

وی دانشمندان و پژوهشگران برتر داخل و خارج را از سخنرانان مدعو برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی دانست و خاطرنشان کرد: این کنفرانس توسط دانشگاه تهران و با حمایت انجمن مهندسی پزشکی ایران با هدف گردهمایی متخصصان و پژوهش‌گران برگزار می‌شود.

عضو کمیته تخصصی فنی و مهندسی انتشارات دانشگاه تهران برگزاری کارگاه‌های آموزشی را از دیگر برنامه‌های این کنفرانس دانست و خاطرنشان کرد: مقالات فارسی در پایگاه اطلاعاتی علوم جهان اسلام و مقالات انگلیسی در موسسه مهندسان برق IEEE نمایه می‌شوند.

وحیدی، شمار اعضای کمیته علمی این کنفرانس را ۴۲ نفر از اساتید برجسته و بنام داخل و خارج کشور برشمرد و افزود: ۳۴ نفر از اعضای کمیته علمی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و ۸ نفر از خارج از کشور هستند. در اختتامیه این کنفرانس در تاریخ اول دی‌ماه از مقالات برتر در شاخه‌های تخصصی تقدیر می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس