کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی برگزار می شود

ایران کنفرانس

کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی برگزار می شود

کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی با عنوان AIMS۲۰۲۲ در هفتم تا نهم دیماه سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مجازی، کمیته تعالی هوش مصنوعی در علوم پزشکی در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های تعالی AIMS درصدد است برنامه های ترویجی خود را در سطح محققان علاقه مند به هوش مصنوعی در علوم پزشکی در سراسر کشور توسعه دهد.

ایران باید بتواند تا سال ۱۴۱۰ جزو ۱۰ کشور برتر حوزه هوش مصنوعی در سراسر جهان باشد و از طرف دیگر هدف اصلی تعالی هوش مصنوعی کسب درآمد بالای چهار بیلیون دلار در علوم پزشکی با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی است.

یکی از فعالیت ها این کمیته برگزاری کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی با عنوان AIMS۲۰۲۲ در هفتم لغایت نهم دیماه سال ۱۴۰۱ است. هدف اصلی این کنگره برقراری ارتباط با محققین فعال و علاقمندان حوزه و نیز شناسایی نقاط ضعف، چالشها و فرصتهای پیش رو است.

کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی با اجماع متخصصین علوم محاسبات و بالینی بر پایه شش محور اصلی علمی استوار خواهد بود.

این محور ها عبارتند از: ۱. جمع آوری و آنالیز داده های پزشکی، ۲. پردازش سیگنالها و تصاویر پزشکی، ۳. دورا پزشکی، رباتیک و پزشکی شخص محور، ۴. سیستم های مراقبتی هوشمند ۵. بهینه سازی و هوشمند سازی صنایع مرتبط با علوم پزشکی و داروسازی ۶. فلسفه و آینده پژوهی هوش مصنوعی در علوم پزشکی.

محورهای مذکور دارای زیر بخش های اساسی نیز هستند.

از ویژگی های مهم این کنگره ایجاد زبان مشترک میان رشته ایی مابین متخصصین مختلف بالینی و علوم محاسبات با استفاده از برگزاری مدارس تابستانی، ژورنال کلاب ها و جشنواره های دانشجویی است تا شرکت کنندگان بتوانند حداکثر استفاده را از برنامه های کنفرانس داشته باشند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس