کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سمپوزیوم بین‌المللی هنر و فضای مابین برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سمپوزیوم بین‌المللی هنر و فضای مابین  برگزار می‌شود

این سمپوزیوم که در دو روز و چهار پنل تخصصی برگزار می‌گردد، پیش درآمدی است برای تدوین یک دانشنامه و دو نمایشگاه بین‌المللی در تهران و تبریز که با نظارت معمار ژاپنی برنده جایزه پریتزکر، «آراتا ایسوزاکی» و در ادامه نظریه‌پردازی وی برای خلق فضا مبتنی بر اندیشه‌های مشرق زمین برگزار می‌شود.

سخنرانان سمپوزیوم بین‌المللی«هنر و فضای مابین» مجموعه‌ای از استادان دانشگاه‌های ایران و ژاپن از نهادهای آموزشی مانند دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه هنر، موسسه آرکی دپات، دانشگاه هنر تاما، دانشگاه هنر و فرهنگ شیزوکا، دانشگاه هنر توکیو، موسسه علوم و هنرهای رسانه ای پیشرفته، دانشگاه هوسی هستند.

تامل درباره مفاهیم مربوط به فضا، آستانگی و ابعاد نهفته در هنر و معماری، تفکر پیرامون مفهوم «ما»، مکث در زمان یا فاصله و خلا در فضا در فرهنگ و هنر کشور ژاپن و  تفکر پیرامون مفهوم فاصله و خلا مولد در فرهنگ، هنر و معماری ایران از اهداف این سمپوزیوم بین‌المللی است.

این رویداد شنبه و یکشنبه ۱۹ و ۲۰ شهریور ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در نگارخانه تهران، دانشکدگان هنرهای زیبا، دانشگاه تهران برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. به‌تمامی شرکت‌کنندگان گواهی حضور اعطا می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس