کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود

سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با روزهای برپایی سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیزدهمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی» همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با همکاری مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می‌شود.

این دوره از همایش با موضوع «روش‌شناسی استخراج علوم انسانی قرآن بنیان» در چهار محور کلی شامل «ماهیت، مبانی و شاخصه‌ها»، «قلمرو و گونه‌ها»، «پیامدها، آسیب‌ها و چالش‌ها» و «راهکارها» و با حضور اندیشمندانی از داخل و خارج کشور همزمان با سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برپا خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این همایش و ارسال مقالات خود می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی https://qhem.quran.ac.ir/ یا نشانی قم، بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دبیرخانه مرکزی سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی و همچنین شماره تماس ۳۷۶۰۴۰۷۰-۰۲۵ اقدام کنند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش نیز نیمه دی‌ماه ۱۴۰۱ اعلام شده است. همزمان با انتشار فراخوان این همایش، علاوه بر تیزر، پوستر آن نیز به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر شده است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس