کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

تمدید مهلت ارسال مقاله به ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی

ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی در روزهای ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال مقالات تا چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ جاری است.

به گزارش ایسنا، مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، «ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی» را با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و ارائه دستاوردهای محققان، پژوهشگران و مدیران سازمان‌ها و صنایع و کارآفرینان در حوزه «پیشروی به سمت بهبود اقتصادی از طریق کارآفرینی مقیاس‌پذیر» بین عوامل مؤثر در زیست‌بوم کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

«پیشروی به سمت بهبود اقتصادی از طریق کارآفرینی مقیاس‌پذیر» محور اصلی ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است و «ویژگی‌های کارآفرینان/ شناخت کارآفرینی»، «کارآفرینی اجتماعی/ اقلیت‌ها در کارآفرینی»، «تامین مالی کارآفرینی/ جمع‌سپاری»، «استراتژی برای استارتاپ‌ها/محوری»، «سیاست محیطی/ نوآوری»، «کارآفرینی خانواده‌محور»، «سازمان‌: تیم و حاکمیت»، «نوآوری سازمانی و اقتصاد سبز/اقتصاد دایره‌ای»، «اقتصاد دانش و همکاری فنی»، «نوآوری در صنعت و تغییرات ساختاری»، «اقتصاد دیجیتال و هوش مصنوعی»و «شکل‌گیری شتابدهنده جدید و نوپا»؛ از دیگر محورهای این کنفرانس دو روزه عنوان شده است.

دانشگاه‌ها، دانشجویان، اعضای هیئت علمی، محققان، ‌فعالان حوزه کسب‌وکار و کارآفرینان، صنایع و سازمان‌های بزرگ، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، سرمایه‌گذاران، شتابدهنده‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، مسئولان نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با کارآفرینی و اشتغال و مدیران شرکت‌های نوپا مخاطبین اصلی این کنفرانس دو روزه هستند.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، ششمین کنفرانس ملی کارآفرینی در روزهای ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال مقالات ۳۰ آذرماه اعلام است.  علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس entconf.sharif.ir مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس