همایش شمس و مولانا سال آینده در تبریز برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش «شمس و مولانا» سال آینده در تبریز برگزار می‌شود

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب‌وکار شورای شهر تبریز از برگزاری همایش «شمس و مولانا» در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم زعفرانچی‌لر در یکصد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: مبحث گردشگری یکی از ضروریات توسعه همه‌جانبه کلانشهرها بوده و توجه به گردشگری در مقیاس شهر نباید صرفاً اکتفا به اماکن گردشگری باشد.

وی با اشاره اینکه برای جذب دوباره گردشگرها نیازمند عزم جدی است، ادامه داد: کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب‌وکار به صورت جدی در بحث گردشگری ورود کرده و در حوزه زیرساخت‌های گردشگری شهری، مطالعات گسترده‌ای انجام می‌دهد.

این عضو شورا با بیان اینکه در موضوع گردشگری «رویداد محور» عمل می‌کنیم، گفت: همایش بزرگ «شمس و مولانا» می‌تواند از لحاظ گردشگری برای شناساندن تبریز مؤثر و مفید واقع شود. در چنین همایش‌های فرهنگی، هدف اصلی معرفی شخصیت‌های جهانی شمس و مولانا نیست بلکه این رویدادها فرصت معرفی شهر تبریز در آثار بزرگان علم و ادب است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس