کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

همایش استانی بهداشت وایمنی در ساخت مسکن در آمل برگزار می شود

ایران کنفرانس

همایش استانی بهداشت وایمنی در ساخت مسکن در آمل برگزار می شود

عضو نظام مهندسی ساختمان مازندران از برگزاری همایش استانی بهداشت، ایمنی و محیط زیست با حضور فعالان حوزه ساختمان سازی استان ۲۹ آذرماه به میزبانی این انجمن در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید نواب طاهری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این همایش با هدف تاکید بر ایمنی و شناخت و تغییر نگرش سازندگان مسکن و ساختمان به نیروی انسانی و سلامت آنها در حین کار با همکاری اداره‌های کل راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و غیره روز ۲۹ آذرماه در سالن همایش‌های اریکه آریایی آمل برگزار می‌شود.

وی، شعار محوری این همایش را «ساختمان ایمن، شهر ایمن» بیان کرد و افزود: در این همایش یک روزه که صاحبنظران، مهندسان حوزه ساخت و ساز مسکن، اساتید دانشگاهی عمران و مدیران کل استانی حضور خواهند داشت، در خصوص الزام آورشدن همه فعالان حوزه ساخت مسکن و ساختمان به رعایت ایمنی در ساخت و سازها و رعایت شیوه نامه‌های مربوط به استاندارسازی ها تاکید خواهد شد.

عضو نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به اینکه در همه بخشنامه‌های ابلاغی و بازدیدهای میدانی اعضای انجمن و نیز کمیته‌های بازرسی و غیره بر کارهای انبوه سازان زیرمجموعه انجمن، رعایت همه نکات فنی و ایمنی هم در مراحل ساخت برای کارگران وهم مصرف کنندگان ساختمان است، افزود: در همین راستا وبا تاکید این انجمن، به منظور حفظ سلامت و ارتقا ایمنی برای کارگران در مراحل کار ساختمانی، از دو سال گذشته با بیمه قرارداد بسته شد که خوشبختانه دراین مدت هیچ مورد ارجاعی به بیمه نداشتیم.

طاهری، با استناد به آمارهای اعلام شده رسمی، سالانه مرگ و میرهای ناشی از حوادث کار در کشور متأسفانه وجود دارد واز دست دادن جان کارگرها ناخوشایند است، گفت: خوشبختانه از این دست حوادث در حوزه اعضای رسمی انجمن در دو سال گذشته مورد فوتی نداشتیم و در واقع با برگزاری همایش استانی بهداشت، ایمنی و محیط زیست به دنبال ارتقای سطح ایمنی درکارگاه‌های ساختمانی و حفظ جان و سلامت کارگران در این حوزه هستیم.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس