کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

چهاردهمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق در شیراز برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

چهاردهمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق در شیراز برگزار می‌شود

چهاردهمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق و هفتمین کنگره مداخلات پیشگیری قلبی ١٣ تا ١٥ بهمن ماه به میزبانی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس چهاردهمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق  در یک کنفرانس خبری بیان کرد: این کنگره قرار است پس از دو سال که به علت شیوع کرونا برگزار نشده بود اکنون به صورت حضوری و وبیناری در شیراز برگزار شود.

محمد جواد زیبایی نژاد ادامه داد: ٧٠ پوستر به دبیرخانه این کنگره ارسال شده که ٥٠ مورد آن پذیرفته شده و در بخش مسابقات به بهترین پوستر تا میزان پنج میلیون تومان جایزه اهدا می‌شود.

زیبایی‌نژاد اضافه کرد: حدود ٩٠ صاحب نظر از مراکز قلب و عروق خارج از کشور و مراکز تحقیقاتی قلب و عروق درون کشور نیز در این کنگره به ایراد سخن می‌پردازند.

به گفته این مقام مسئول عنوان کنگره امسال «از پیشگیری تا مداخلات قلبی» نامگذاری شده و تمرکز و هدفمان در ارائه مقالات پذیرفته شده در این کنگره، موضوع پیشگیری است.

زیبایی نژاد ادامه داد: این مرکز برای اولین اقدام به غربالگری جامعه آماری ۴٠ تا ٧٠ ساله‌های شیرازی با دریافت بیش از هفت هزار و ۵٠٠ نمونه طی سه سال کرده است.

وی با بیان اینکه حدود ۵۲ درصد نمونه‌ها مربوط به زنان و ۴۸ درصد مردان بوده است، گفت: ۲۲ درصد از این افراد سابقه فشار خون داشته‌اند اما ۴ و دو دهم درصد از آنها دارو مصرف نمی‌کردند.همچنین نزدیک به ۴۱ درصد فشار خون بالا و کنترل نشده داشتند.

رئیس چهاردهمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق همچین با بیان اینکه بیشترین علت سکته‌های مغزی و قلبی فشار خون بالاست، اضافه کرد: ۳۶ درصد از این افراد از فشارخون خود اطلاعی نداشتند. همچنین ١٢ و دهم درصد از این جامعه هدف دیابت داشتند اما دارو مصرف نمی‌کردند.

زیبایی نژاد خاطرنشان کرد: ۱۰ درصد از نمونه‌های مورد نظر دیابت داشتند اما اطلاعی نداشتند و ١٤ درصد از این افراد دچار اختلالات ناشی از چربی خون بودند اما اهمیتی نمی‌دادند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس