کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

دانشگاه آزاد بابل میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران

ایران کنفرانس

دانشگاه آزاد بابل میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اعلام کرد که دهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران در این دانشگاه برگزار می‌شود.

سیدمیرالله حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ (سه‌شنبه و چهارشنبه) دهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران را برگزار می‌کند.

وی اضافه کرد: این کنفرانس با همکاری انجمن ماهی‌شناسی ایران برگزار می‌شود و مهم‌ترین رویداد علمی تخصصی کشور در ارتباط با علم ماهی‌شناسی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بیان کرد: امیدواریم میزبان خوبی برای استادان، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان به این نشست علمی جذاب و پویا از سراسر ایران باشیم.

حسینی تأکید کرد: در این راستا محور‌های اصلی همایش شامل تنوع زیستی و حفاظت از ماهیان بومی، آرایه‌شناسی و سیستماتیک ماهیان، زیست‌شناسی، بوم‌شناسی و رفتارشناسی ماهیان، ژنتیک و تکوین ماهیان، فیزیولوژی، تکثیر و پرورش ماهیان، بهداشت و بیماری‌های ماهیان، مدیریت صید و فرآوری محصولات ماهیان هستند و اخبار دقیق‌تر از تعداد سخنرانان، مقالات و پوستر کنفرانس به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس