کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

هشتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران فراخوان داد

ایران کنفرانس

هشتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران فراخوان داد

هشتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران با شعار «فیزیولوژی گیاهی و زندگی» با اعلام محورهای همایش برای دریافت آثار فراخوان داد.

معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این زمینه توضیح داد: ثبت نام و دریافت آثار توسط دبیرخانه همایش کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران از اول خرداد آغاز شده است و تا ۳۰ مهر ادامه دارد.

حکیمه علومی افزود: تصمیم گرفته شد با توجه به وقوع تغییرات محیط‌زیستی متعدد ناشی از تغییرات اقلیمی، گرمایش جهانی، بلایای طبیعی و دخالت‌های بشر در سیستم طبیعی کره زمین، هشتمین دوره کنفرانس را با شعار"فیزیولوژی گیاهی و زندگی سبز" و با هدف ارائه دستاوردهای نوین علمی متخصصان برگزار شود.

وی بیان کرد: کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران روزهای ۱۰ و ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ به صورت حضوری - مجازی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته واقع در بخش ماهان کرمان برگزار می شود و وبسایت کنفرانس به نشانی https://congress.kgut.ac.ir/plantphys برای اطلاع بیشتر، ثبت نام و ارسال آثار در دسترس علاقه مندان است.

دبیر علمی هشتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران ادامه داد: فراهم ساختن زمینه مناسب مبادله و ارتقا دانش روز فیزیولوژی گیاهی بین پژوهشگران و متخصصان این حوزه نیز از اهداف برگزاری این کنفرانس محسوب می شود.

وی ادامه داد: فیزیولوژی گیاهی و فیزیولوژی گیاهان زراعی و باغی، فیزیولوژی تغذیه گیاهی، رابطه آب، خاک و گیاه، فیزیولوژی بذر و فیزیولوژی پس از برداشت، بیوتکنولوژی و بیوشیمی گیاهی و گیاه و تنش های محیطی جزو محورهای این کنفراس به شمار می رود.

علومی خاطر نشان کرد: کاربرد شاخه‌های مختلف فیزیولوژی گیاهی در حوزه فضای سبز شهری، معرفی گیاهان مقاوم به تنش‌های مختلف محیطی و اقلیمی، فناوری گیاه پالایی، استفاده از ظرفیت‌های ویژه گیاهان شاخص در پاکسازی آلاینده‌ها و استخراج عناصر گرانبها توسط گیاهان بیش تجمع دهنده و شناسایی مناطق معدنی توسط گیاهان شاخص نیز از اهداف ویژه برگزاری این همایش است.

وی ادامه داد: در این همایش نتایج پژوهش‌های متخصصان در زمینه موضوعات مختلف و دانش روز فتوسنتز، تغذیه گیاهی، هورمون‌های گیاهی، تنظیم رشد و توسعه گیاهان، اکوفیزیولوژی، آنتی اکسیدان های گیاهی، بیوتکنولوژی و غیره به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دبیر علمی هشتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران اظهارامیدواری کرد با شناسایی و معرفی راهکارهای عملیاتی و کاربردی مورد نیاز سازمان‌های اجرایی برای مدیریت چالش‌های موجود در حفاظت از بوم‌سازگان، احیای منابع طبیعی و افزایش تولیدات گیاهی، گامی موثر برای نیل به امنیت غذایی و توسعه پایدار برداشته شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس