کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی برگزار می‌شود

دانشگاه صنعتی شریف سی‌امین دوره کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی ایران را با محوریت جدیدترین و مهم‌ترین پیشرفت‌های دانش مهندسی زیست‌پزشکی جهان برگزار می‌کند.

سی‌امین دوره کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی ایران به میزبانی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت انجمن مهندسی زیست‌پزشکی ایران، آذر‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

مهندسی عصب شناسی و توانبخشی، بیومکانیک ورزش، بیومکانیک سیالات بیولوژیکی، رباتیک پزشکی، مدل سازی سیستم‌های بیولوژیکی، انفورماتیک زیستی و پزشکی از راه دور، مهندسی قلب و عروق، نانومواد، مهندسی بیومواد، مهندسی مولکولی و سلولی، مهندسی بافت، اندازه‌گیری مهندسی بیولوژیکی، پردازش تصویر زیست‌پزشکی، پردازش سیگنال بیولوژیکی، مهندسی بیوشیمیایی از جمله مباحث اصلی این کنفرانس دو روزه خواهد بود.

گفتنی است؛ در سه دهه اخیر، کنفرانس‌های مهندسی زیست‌پزشکی بسیاری از پژوهش‌های تخصصی این رشته را در مرز فناوری‌های متنوع و برگرفته از دیسیپلین‌های مرتبط مانند بیوالکتریک، بیومکانیک و بیومواد به جامعه ایران و جهان معرفی نموده است و به عنوان تنها کنفرانس تخصصی این رشته در ایران هر ساله برگزار شده است.

این کنفرانس محلی برای مطرح شدن جدیدترین و مهم‌ترین پیشرفت‌های دانش مهندسی زیست‌پزشکی جهان است و هر ساله شاهد ده‌ها ارائه کلیدی، جلسات و میزگرد‌های تخصصی توسط پژوهشگران و استادان بنام جهان، پزشکان مطرح و شناخته شده در حوزه جراحی محدود و فعالین حوزه صنعت زیست‌پزشکی و ادوات و تجهیزات پزشکی بوده است.

سی‌امین دوره کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زیست‌پزشکی ایران با هدف گردهمایی متخصصان و پژوهشگران مهندسی زیست‌پزشکی در تاریخ ۹ لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. مهلت ارسال مقالات به این کنفرانس تا ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ تمدید شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://icbme.ir مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس