کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران در سمنان برگزار شد

ایران کنفرانس

کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران در سمنان برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین کنگره بین‌المللی و بیست و ششمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران  چهارشنبه  20 مهر 1402با حضور مهمانانی از سراسر کشور و برخی اساتید بین المللی و همچنین ارائه مقالات و تقدیر از نفرات برتر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد.

دبیر علمی کنگره  در جمع خبرنگاران درباره این کنگره علمی، توضیح داد: ۸۰۰ نفر از محققان و استادان برجسته داخلی و بین المللی و همچنین چند استاد برجسته خارجی در این کنگره علمی معتبر حضور داشتند.

علی رشیدی پور با بیان اینکه این کنگره دارای ۳۰۰ سخنران بود، بیان کرد: ۴۶ سمپوزیوم و ارائه مقالات بخشی از برنامه‌های این همایش علمی است که از امروز در سمنان آغاز به کار کرد و روز نخست آن به پایان رسید.

وی با بیان اینکه در هر سمپوزیم بین هشت الی ۱۴ استاد و سخنران، درباره موضوعات مختلف به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت، گفت: این کنگره علمی، یکی از قدیمی ترین کنگره‌های پزشکی در کشورمان است که از سال‌ها قبل برگزار می‌شود.

دبیر پنجمین کنگره بین‌المللی و بیست و ششمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران بیان کرد: در این کنگره آخرین دستاوردهای علمی در بخش‌های مختلف داروسازی و فیزیولوژی به منصه بروز و ظهرو گذارده خواهد شد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس