کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

برگزاری دومین کنفرانس «بانک و بیمه» با رویکرد هوش مصنوعی

ایران کنفرانس

برگزاری دومین کنفرانس «بانک و بیمه» با رویکرد هوش مصنوعی

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین کنفرانس «تحول دیجیتال، بانک و بیمه» با رویکرد هوش مصنوعی ۱۶ دی ۱۴۰۲ در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

این کنفرانس با هدف رصد وضعیت کشور در بخش بانک و بیمه در حوزه دیجیتال برپا خواهد شد. این کنفرانس شامل سه پنل اصلی است؛ «حکمرانی دیجیتال در مواجه با تحول»، «چابک‌سازی نظام بانک و بیمه در مواجهه با تحول دیجیتال» و «آینده پژوهی در حوزه دیجیتال با رویکرد هوش مصنوعی».

از اتفاقات مهم دومین دوره کنفرانس «تحول دیجیتال، بانک و بیمه» با رویکرد هوش مصنوعی، محور اعتماد دیجیتال و استنادپذیری اسناد و عملیات الکترونیک در بانک و بیمه است که در این کنفرانس مورد توجه قرار گرفته است.

این رویداد با همکاری فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی، کمیسیون اقتصادی مجلس، وزارت اقتصاد و امور دارایی، بانک مرکزی، بیمه مرکزی و نهادهای مرتبط با بانک و بیمه با هدف رصد تحول دیجیتال در عرصه بانک و بیمه برگزار می‌شود.

در بخش علمی این کنفرانس با همکاری دانشگاه تربیت مدرس مانند دوره اول، مقالات ارائه شده ارزیابی و سپس مقالات پذیرفته شده به صورت ارائه در کنفرانس، پوستر و چاپ در نشریه علمی و پژوهشی در دسترس قرار خواهد گرفت‌.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس