کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نشست خبری نوزدهمین کنفرانس ملی مهندسی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

ایران کنفرانس

نشست خبری نوزدهمین کنفرانس ملی مهندسی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نشست خبری نوزدهیمن کنفرانس ملی مهندسی پزشکی ایران با حضور فرزاد توحید‌خواه رئیس دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، سید محمد فیروز آبادی رئیس انجمن علمی مهندسی پزشکی ایر‌ان و ناصر فتورایی دبیرکنفرانس در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

در این مراسم فتورایی با بیان اینکه نوزدهمین کنفرانس ملی مهندسی پزشکی روزهای 30 آذر و 1 دی ماه (پنج شنبه و جمعه) برگزار می‌شود، اظهار داشت: کارگاه‌های کنفرانس در روز چهارشنبه 29 آذر ماه برگزار خواهد شد.

فتورایی افزود: در کنفرانس امسال نزدیک به 300 مقاله فرستاده شده بودند که از این تعداد 160 مقاله به دور دوم رسیدند و در مرحله دوم بررسی ها 26 مقاله قبول قطعی، 60 مقاله قبول انجام اصلاحات اندک، 42 مقاله با انجمن اصلاحات بیشتر، 32 مقاله مردود علمی و 3 مقاله پس گرفته شده است.

وی ادامه داد:‌ مقالات این کنفرانس در 10 محور ارائه شده است که این محورها‌ شامل : سیکنالهای بیولوژیکی ، بیو انفورماتیک و اطلاعات پزشکی، مکانیک بافت و مهندسی بافت، پردازش تصاویر پزشکی، ابزار دقیق در پزشکی، بیو مکانیک بافت نرم و سخت قلب و عروق، بیومکانیک حرکت و بیو رباتیک، بیو مواد و مواد در پزشکی، توان بخشی و تجهیزات پزشکی و آموزش تجاری سازی و استاندارد است.

در ادامه فیروزآبادی با بیان اینکه سه مجله فعال در کشور در زمینه مهندسی پزشکی داریم، اظهار داشت:‌از این سه مجله یکی به زبان فارسی و دو تای دیگر به زبان انگلیسی چاپ می‌شود.

وی با تاکید بر کمبود مرکز تحقیقاتی در زمینه مهندسی پزشکگی تصریح مکرد: 5 مرکز تحقیقاتی در کشور در رشته مهندسی پزشکی در حال فعالیت هستند اما فناوری تجهیزات پزشکی بسیار رشد پیدا کرده به نحوی که شاهد تشکیل کروه‌های فعالی در مراکز رشد هستیم.

وی ادامه داد: در زمان برگزاری کنفراس 11 کارگاه 3 تا 6 ساعته برگزار می‌شود، همچنین جلسه سالانه انجمن مهنسی پزشکی در جریان کنفرانس برگزار خواهد شد.

توحید‌خواه نیز با تاکید بر مشارکت 10‌% محققان خارجی در کنفرانس امسال، اظهار داشت:‌ این کنفرانس‌ها یک فضای گفتگو بین محققین داخلی و خارجی برای تبادل اطلاعات به وجود می‌آورد.

وی ادامه داد:‌دروس دانشگاهی ما بر اساس نیاز ملی بوده و هر 5 سال یک بار بازنگری می‌شود و این کنفرانس زمان مناسبی برای افزایش اطلاعات محققان است.

توحید خواه با بیان اینکه مقالات در زمان کنفرانس در 4 سالن به صورت موازی ارائه خواهد شد، تصریح کرد: نمایشگاهی از تجهیزات پزشکی در جنب کنفرانس که بسیار برای ارتباط صنعت و دانشگاه مفید خواهد بود.

رئیس دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر در مورد نحوه داوری مقالات شرکت کرده در کنفرانس بیان کرد: که این متشکل از اساتیدی از دانشگاه‌های مختلف کشور را برای داوری این مقالات انتخاب کردیم.

وی در پایان خبر از حضور محققانی از کشورهای مختلف جهان از جمله امریکا و آلمان در کنفرانس داد و گفت: از این افراد می‌توانم به "جان جی وبستر" استاد شناخته شده بیواینسترومنت و "ویت" رئیس فدراسیون بین المللی زیست پزشکی ( (IFBMEاشاره کنند.

به گزارش خبرگزاری آنا علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی کنفرانس به نشانیicbme.ir مراجعه کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان