عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

برگزاری همایش " ایدز و مقابله با بیماریها " در دانشگاه آزاد اسلامی

ایران کنفرانس

برگزاری همایش " ایدز و مقابله با بیماریها " در دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: به مناسبت روز جهانی ایدز، همایش " ایدز و مقابله با بیماریها " با حضور دانشجویان مراکز آموزش عالی شهرستان نی ریز در سالن آمفی تئاتر شهید احمدی روشن دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز به همت حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، همایش " ایدز و مقابله با بیماریها " با شعار تلاش و مبارزه علیه بیماری ایدز بر دوش همه ماست و این تلاش سرمایه ای است برای آینده و آیندگان با حضور بیش از 150 دانشجوی دانشگاههای علمی کاربردی ، پیام نور و آزاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر شهید احمدی روشن دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این همایش فلاحی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز ضمن بیان راههای انتقال و راههای عدم انتقال این بیماری به عواملی که خطر آلودگی را بیشتر می کند اشاره کرد.

وی افزود : در هر دقیقه 5 جوان در جهان به ویروس ایدز آلوده می شوند و وی با اشاره به راه های پیشگیری در برابر ایدز گفت: برقراری ارتباط صمیمی و نزدیک با نوجوانان و جوانان از طریق گوش دادن به صحبت های آنان و فراهم نمودن موقعیت های مناسب آموزشی و تفریحی همراه با اعضای خانواده ، القای احساس ارزشمندی به نوجوانان با برجسته نمودن نکات مثبت رفتاری وی و آموزه های دینی از راه های مهم پیشگیری از گرایش آنان به رفتارهای پرخطر می باشد.

شایان ذکر است در برگزاری این همایش که با پرده خوانی و نقالی یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در باب موضوع ایدز و راههای انتقال آن نیز همراه بود مراکز آموزش عالی شهرستان ، کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی ، بسیج دانشجویی و دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشتند.

گفتنی است دهم آذر ماه مصادف با اول دسامبر به عنوان روز جهانی مبارزه با ایدز نامگذاری شده که هر ساله همایش هایی از سوی شبکه بهداشت و درمان نی ریز و با همکاری ارگان ها و مراکز آموزش عالی در دانشگاه آزاد اسلامی جهت آگاهی به دانشجویان برگزار می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان