کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

همایش آیین زندگی اسلامی در دانشگاه آزاد تهران مرکزی برگزار می شود

ایران کنفرانس

همایش آیین زندگی اسلامی در دانشگاه آزاد تهران مرکزی برگزار می شود

خبرگزاری آنا: با همکاری کمیسیون اجتماعی و علوم تحقیقات و فن آوری مجلس شورای اسلامی همایش آیین زندگی اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد که با همکاری کمیسیون اجتماعی و علوم تحقیقات و فن آوری مجلس شورای اسلامی همایش آیین زندگی اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی برگزار شود.

در دومین روز از بازگشایی نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی عزیزی رئیس کمیسیون تحقیقات اجتماعی مجلس و هروی نایب رئیس کمیسیون آموزشی مجلس از این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند.

هروی نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه اقتدار هر نظامی به اقتدار علمی آن نظام است ،تصریح کرد:اگر در این مسیر بتوانیم گامهای اساسی برداریم مسلماً آینده ی کشورمان را رقم زده ایم .

وی خاطرنشان کرد:دولت نیز در مقوله ی پژوهش و تولید علم وارد عمل شده است و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز به جد به دنبال آن است که بعد از این ،سیاست هایی را دنبال کند که با پشتوانه ی قوی تری به صدور علم بپردازیم. هروی گفت:بحث پژوهش،توسعه،تحقیقات و فناوری های جدید از مهمترین آنها می باشند.

این مقام مسئول افزود:کمیسیون آموزش و تحقیقات سعی دارد زمینه های لازم را برای تقویت بنیه ی علمی و پژوهشی فراهم آورد و با تقویت گروههای علمی پژوهشی ،به خصوص دانشجویان ،آنها را حمایت کند.

وی گفت: شناسایی پژوهشگران و دانشجویان نخبه و توانمند و همچنین تدوین و تبیین قوانینی که کمک کند تا پژوهشگران و مخترعین در عرصه تولید علم و ارتباط با صنعت و اشتغال وارد شوند یکی از اولویت های برنامه های ما می باشد.

هروی در خصوص گسترش شرکت های دانش بنیان گفت: از سالهای گذشته بحث گسترش شرکت های دانش بنیان و تدوین قوانینی که بستر لازم را جهت ارتباط صنعت با مجامع آکادمیک و دانشگاهی فراهم شود پیگیری می شود.

وی در خاتمه تاکید داشت: کشور جمهوری اسلامی ایران بعد از این قرار نیست فقط خشکبار صادر کند ،بلکه بخش عمده ی صادرات ما باید محصولات علمی و فناوری نوین باشد.

بر اساس این گزارش عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه بازدید از دستاوردهای علمی ،پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاداسلامی در گفتگو با خبرنگاران گفت:دانش و تخصص دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی از مصادیق بارز و پیشرفت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه با تاکید بر اینکه توسعه و پیشرفت باید در صنعت و سرمایه ایرانی تجلی یابد اظهار داشت:سعی ما بر این است که بودجه ی پژوهشی مجلس شورای اسلامی را افزایش دهیم تا بتوانیم به نهادهای غیر دولتی مانند دانشگاه آزاد یاری رسانیم.

این مقام مسئول اذعان داشت: همه ی مقامات و مسئولان باید دیدگاهی پژوهش محور داشته باشند زیرا که اگر پژوهش نداشته باشیم نمی توانیم کارهای مهم اقتصادی و مدیریتی انجام دهیم.

عزیزی با اشاره به تاکیدات سخنان مقام معظم رهبری در خراسان شمالی مبنی بر ترویج آئین زندگی اسلامی گفت:در آینده ای نزدیک با همکاری کمیسیون اجتماعی و علوم تحقیقات و فن آوری مجلس شورای اسلامی همایش "آیین زندگی اسلامی" در دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی برگزار می شود.

در ادامه این بازدید که با حضور فردوس حاجیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی برگزار شد ،وی نیز از برگزاری همایش "آیین زندگی اسلامی "به میزبانی تهران مرکزی استقبال کرد. و گفت:فرضیه های کاربردی باید عملیاتی شود و ما برای ایده ها و افکار و تلاش پژوهشگران هزینه خواهیم کرد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان