عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

اولین جشنواره ملی روبات‌های پرنده اردیبهشت ماه 92 در شهرستان شاهرود برگزار می‌گردد

ایران کنفرانس

جشنواره ملی روبات‌های پرنده:

اولین جشنواره ملی روبات‌های پرنده در اردیبهشت ماه سال 1392 به همت پارک علم و فناوری استان سمنان و صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان در شهرستان شاهرود برگزار می‌گردد.

پارک علم وفناوری استان سمنان در اجرای سياست‌هاى كلى برنامه پنجم توسعه اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى جمهورى اسلامى ايران و با هدف تقویت روحیه پژوهش، فناوری و گسترش حمايت‌هاى هدفمند مادى و معنوى از نخبگان و نوآوران اقدام به برگزاری اولین دوره "جشنواره ملی روبات­های پرنده " نموده است. اين جشنواره در راستاي کشف استعدادهاي خلاق دانشجويان و محققین کشور، به منظور گسترش علوم وابسته به طراحي و ساخت تجهیزات و سیستم­های پرنده‌هاي عمود پرواز و نیز جت بلت(jet belt)، گسترش و توسعه فرايند ارتباط با صنايع و کاربران صنعت هوايي کشور برگزار مي‌گردد. جت بلت(jet belt)، كمربندي است كه فرد از آن جهت پرواز بصورت يك نفره بهره­برداري مي­کند و در عمليات­هايي از جمله امداد رساني در مناطق كوهستاني و نيز آتش سوزي بسيار پركاربرد است. ريسك بالاي عمليات انساني توسط آن نيازمند طراحي مكانيزم كنترلي و پايداري بسيار دقيقي است كه نمايي از شرايط كنترلي و توانايي حمل بار توسط آن در سيستم های عمود پرواز مشهود است. پارك علم و فناوري استان سمنان بر آن شده است تا مسابقات عمود پروازها را بصورت يك فاز مقدماتي در دستيابي به الگوریتم­ها و راه­حل­های اجرایی جهت طراحی و ساخت نمونه­هایی از جت­بلت­ها(jet belt) و نيز دستيابي به يك تكنولوژي مناسب جهت بهره­گيري در سيستم رانش روتور بلت­ها(rotor belt)، برگزار نمايد. در اين راستا از كليه تيم­هاي توانمند و داراي ايده جهت طراحي و ساخت پرنده­هاي عمود پرواز دعوت بعمل مي‌آيد تا با شركت در اين جشنواره از حمايت‌هاي پارك علم و فناوري استان سمنان و سازمان‌هاي حامي برخوردار گردند.

هدف از اين جشنواره تشويق جامعه فنی مهندسی، علمی، دانشجويان و نخبگان کشور در خلق و  يا به کارگيري صحيح استعدادها و توانمندي­ها در زمينه‌هاي زير است:

الف) بومی سازی فرایند طراحی و ساخت روبات­های پرنده؛

ب) دستیابی به پيکربندي بهینه روبات­های پرنده؛

ج) بهینه­سازی مواد و روش‌هاي ساخت؛

د) طراحي و پياده‌سازي روش‌ها‌ي کنترل، هدايت و ناوبري؛

هـ) دستيابي به تكنولوژي ساخت عمود پروازها و در نهایت جت بلت­ها(jet belt)؛

شایان ذکر است این جشنواره دارای سه محور اصلی می‌باشد:

1-     مسابقات عمودپروازها؛

2-     برپایی نمایشگاه تخصصی هوافضا؛

3-     برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی؛

علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه WWW.ARF2013.IR مراجعه نمایند و یا با شماره‌های 9-3300275-0273 داخلی 152 تماس حاصل فرمایند

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 16 دی 1391 ، 10:37)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان