کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

دومين كنفرانس «روابط‌عمومي و صنعت» ارديبهشت 92 برگزار مي‌شود

ایران کنفرانس

دومين كنفرانس «روابط‌عمومي و صنعت» با حضور استادان ارتباطات، فعالان صنعت، مديران و كارشناسان روابط‌عمومي ارديبهشت‌ماه 1392 همزمان با روز بزرگداشت روابط‌عمومي در تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، سيدغلامرضا كاظمي‌ دينان، دبيركل دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت با بيان اين مطلب اظهار كرد: در اين كنفرانس تلاش مي‌شود تا موضوعاتي مطرح شود كه كاربردي بوده و بتواند بر نقش اجرايي‌تر فعالان حوزه روابط‌عمومي صنايع بيافزايد. در واقع بيان كليات، مطلوب نظر دبيرخانه كنفرانس نبوده و بر تخصصي و كاربردي بودن موضوعات تأكيد مي‌شود.

كاظمي دينان گفت: در همايش قبل تلاش شد تا كاركردها و نقش روابط‌عمومي‌ها در ارتقاي توليد ملي بررسي و از ديد كلان جايگاه روابط‌عمومي در تقويت توليد ملي تبيين شود كه با تحقق مناسب اين امر، از اين پس كنفرانس‌هاي سالانه روابط‌عمومي و صنعت ارتقاي مهارت‌ها و تخصصي‌تر شدن روابط‌عمومي‌هاي فعال در بخش صنعت را مدنظر قرار مي‌دهد كه بر همين اساس، موضوع دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت، «روابط‌عمومي، صنعت و توسعه بازار» تعيين شده است.

دبيركل دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت با بيان اينكه يكي از نيازمندي‌هاي دائمي صنايع، توسعه بازار است، اظهار كرد: علي‌رغم آنكه همواره بين اساتيد و كارشناسان روابط‌عمومي، بازاريابي و تبليغات اختلاف نظر جدي در خصوص تعيين حوزه عملكرد و وظايف هر يك از اين گروه‌ها براي توسعه بازار وجود دارد، اما به اتفاق همه بر اين باورند كه فعاليت‌هاي روابط‌عمومي‌ها تأثير بسزايي در جذب مشتريان جديد، حفظ مشتريان قبلي و توسعه بازار دارد و ارتقاي توانمندي‌هاي روابط‌عمومي در اين حوزه بي‌ترديد به رشد بنگاه و توسعه بازار منجر خواهد شد.

وي خاطرنشان كرد: محورهاي مقالات دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت به‌زودي از سوي كميته علمي كنفرانس اعلام خواهد شد.

كاظمي دينان همچنين در خصوص برگزاري همزمان دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت با هشتمين همايش روابط‌عمومي الكترونيك گفت: طي هماهنگي‌هاي انجام شده ميان دبيرخانه‌هاي دو همايش ياددشده، با توجه به اينكه هر دو موضوع كاملاً كاربردي بوده و جذابيت‌هاي خاصي را براي مخاطبان به همراه دارند، تصميم گرفته شد اين دو همايش و كنفرانس در دو روز متوالي در ارديبهشت‌ماه برگزار شوند تا امكان تمركز بيشتري بر موضوعات كابردي روابط‌عمومي براي شركت‌كنندگان فراهم آيد.

وي ادامه داد: برخي از مديران و كارشناسان روابط‌عمومي از پراكندگي كنفرانس‌هاي روابط‌عمومي گلايه‌مندند كه اين گلايه‌ها در فعالان روابط‌عمومي در شهرستان‌ها كه علاقه‌مند به حضور در چنين برنامه‌هايي هستند بيشتر است و طبيعتاً اين پراكندگي هزينه‌هاي بيشتري نيز بر سازمان‌ها بابت هزينه‌هاي رفت‌وآمد تحميل مي‌كند.

وي تأكيد كرد: البته دومين كنفرانس روابط‌عمومي و صنعت و هشتمين كنفرانس روابط‌عمومي الكترونيك با ساختار و تركيب علمي مستقل و مجزا برگزار خواهند شد.

 

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 24 دی 1391 ، 16:01)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان