عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

همایش نقش سرمایه و کار ایرانی در تحقق اقتصاد مقاومتی در تبریز برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش نقش سرمایه و کار ایرانی در تحقق اقتصاد مقاومتی در تبریز برگزار می‌شود

رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: همایش ملی نقش سرمایه و کار ایرانی در تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای بررسی مشکلات اقتصادی جامعه و ارائه راهکارهای اساسی در این خصوص برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی، علی عبادیان در نشست شورای سیاستگذاری این همایش اظهار کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و برآورد نیازهای جامعه، برنامه‌های پژوهشی متنوعی را در سطح ملی و منطقه‌ای در این دانشگاه اجرا می‌کنیم.

وی با اشاره به شعار امسال اظهار کرد: تلاش می‌کنیم همایش ملی اقتصاد در شأن این شعار برگزار شده و پاسخگوی انتظارات اقشار مختلف جامعه باشیم.

عبادیان افزود: در جامعه امروز که مردم با مسائل اقتصادی عدیده‌ای روبرو هستند، برگزاری چنین همایش‌هایی می‌تواند با حضور اندیشمندان و صاحب نظران مفید واقع شده و اثرات و نتایج مطلوب آن در میان عموم جامعه مشاهده شود.

دبیر علمی این همایش نیز اظهار کرد: همایش مزبور در دو بخش چالش‌های پیش روی تولید ملی و راهکارهای پیش روی آن برگزار می‌شود.

حسین میرزایی ادامه داد: شورای سیاستگذاری کلان دانشگاه پیام نور بر آن است تا همایش‌ها را به صورت زنجیره‌ای برگزار کند که در این راستا مجوز برگزاری همایش ملی اقتصاد را دریافت کرده‌ایم.

وی روند و آمار مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش را افزایشی دانست و گفت: مهلت ارسال مقالات تا 5 بهمن ماه تمدید شده که آمار دقیق مقالات را در روز همایش مطرح خواهیم کرد.

میرزایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک نوع فرهنگ است که تمام ابعاد جامعه را دربرمی‌گیرد، اظهار کرد: تلاش شده مخاطبان همایش از هر دو قشر علم و صنعت باشد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان