عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

مقاله ISI دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه اطلاعاتی ناسا منتشر شد

ایران کنفرانس

مقاله ISI دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه اطلاعاتی ناسا منتشر شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مقاله ISI  علی آتشبار اورنگ دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی هوافضا دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و سید اسماعیل رضوی تحت عنوان " بررسی مقایسه ای جریان تراکم ناپذیر حول هیدروفویل در زوایای حمله" یا " A comparative investigation of hydrofoil at angles of attack" در انتشارات John Wiley & Sons  در مجله "International Journal for Numerical Methods in Fluids" با (Impact Factor: 1.176) به چاپ رسید که این مقاله در سایت پایگاه اطلاعاتی فیزیک نجومی ناسا  (NASA Astrophysics Data System) نمایه شده است.

آتشبار اورنگ با بیان این مطلب که در مقالۀ حاضر بررسی عددی جریان تراکم ناپذیر اطراف هیدروفویل ارائه شده است ، گفت: جریان لایه ای در زوایای حملۀ مختلفی مدل سازی شده است. بوسیلۀ تراکم پذیری مصنوعی، معادلات حرکت و پیوستگی جفت شده اند.

وی ادامه داد: با روش حجم محدود شارهای جابجائی توسط چهار طرح محاسبه و مقایسه شد. روش میانگین گیری شار با تصحیح فشار به کار رفت. روش های دیگر بر پایۀ مشخصه ها  شامل طرح رو و طرح اصلی بر پایۀ مشخصه ها هستند.

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی هوافضا واحد علوم و تحقیقات گفت: یک طرح اصلاح شده در این تحقیق به کار برده شد که نتایج خیلی دقیقی در مقایسه با سایر روش ها در بر داشت. این نتایج، مزیت روش بالادست اصلاح شده را از لحاظ دقت و همگرائی بدون نیاز به لزجت مصنوعی، تائید می کند.

آتشبار اورنگ افزود: در این تحقیق مساله در اعداد رینولدز بالا در حالت آشفته بررسی شد. برای گسسته سازی زمانی روش رانگ- کوتای مرتبۀ پنج به کار رفته شده و  نتایج با سایر نتایج موجود مقایسه شد که تطابق خوبی مشاهده شده است.

لازم به ذکر است علاقمندان برای مطالعه و بهره برداری از این مقاله می توانند به لینک سایت ناسا: http://adsabs.harvard.edu/abs/2012IJNMF..68.1087R و یا لینک مجله: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/fld.2593/abstract  مراجعه کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان