کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

همایش «چالش‌های اصلی صنعت و تولید ملی» در دانشگاه آزاد تبریز برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش «چالش‌های اصلی صنعت و تولید ملی» در دانشگاه آزاد تبریز برگزار می‌شود

همایش "چالش‌های اصلی صنعت و تولید ملی" در دانشگاه آزاد تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، علی رضایی رئیس دانشگاه آزاد تبریز، گفت: این همایش به همت دانشکده مدیریت، اقتصاد وحسابداری دانشگاه آزاداسلامی تبریز و با همکاری سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی برگزار می‌گردد.

رئیس دانشگاه آزاد تبریز افزود: تحقق بخشیدن به سیاست علمی و عملی ایده حمایت از کار و سرمایه ایرانی، هم‌اندیشی و تبادل تجارب و برنامه‌ریزی در خصوص چالش‌های اصلی صنعت و تولید ملی، همگرا کردن دیدگاه نهادهای مسئول در موضوع تولید ملی، آموزش و آگاهی بخشی مدیران و برنامه‌ریزان حوزه‌های مختلف صنعت در خصوص استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و تجارب جهانی برخی از اهداف همایش "چالش‌های صنعت وتولید ملی" است.

وی تصریح کرد: نقش مدیریت و کارآفرینی در تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، مدیریت و نقش آن در نوآوری‌های تکنولوژیک و کارآفرینی، مدیریت دانش و نقش آن در عرصه ملی و بین‌المللی، کارآفرینی و تعالی سازمانی، کیفیت و بهره‌وری، مدیریت در سطح جهانی و تماس با دنیای معاصر، کارآفرینی و مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات، محدودیت مالی و کارایی بازار سرمایه، سرمایه انسانی و ارزش آفرینی، مخارج تحقیق و توسعه و فرصت‌های رشد، نظام راهبردی شرکت و بازار سرمایه و کیفیت اطلاعات مالی و نقش آن بر متغیرهای بازار نیز برخی از محورهای این همایش می باشد.

رضایی تأکید کرد:حداکثر زمان ارسال مقالات 30بهمن، اعلام نتایج نهایی داوری مقالات پنجم اسفند ماه و تاریخ برگزاری همایش 14 و 15 اسفندماه سال جاری در سالن شهریار دانشگاه آزاد تبریز است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان