کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نوزدهمین گردهمایی سالانه انجمن مهندسین عمران ایران برگزار شد

ایران کنفرانس

نوزدهمین گردهمایی سالانه انجمن مهندسین عمران ایران برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،علیرضا رهایی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گردهمایی انجمن مهندسین عمران ایران افزود:‌ مشارکت در بازنگری مباحث نهم( طرح و اجرای ساختمان‌های بتن آرمه)، راهنما و تولید نرم افزار مرتبط با آن و بازنگری اساسی مبحث هفتم ( پی و پی سازی ) و راهنمای آن، در کنار برگزاری سمینارهای علمی و تخصصی و کلاس‌های بازآموزی و ارتقاء پایه، هدایت و چاپ سه شماره از فصلنامه علمی و پژوهشی، مشارکت در برگزاری دومین همایش ملی مدیریت ساخت از اهم برنامه‌های انجام شده توسط انجمن مهندسین عمران ایران است.

وی تصریح کرد: هر یک از فعالیت‌های انجام شده در راه اعتلای دانش مهندسی عمران در ایران قطعا مثمر ثمر بوده است.

در ادامه هوائی، مدیر کل امور مقررات ملّی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، به ارائه مباحثی درباره ضرورت مسئولیت پذیری مهندسین، تفکر ارتقاء عملکرد مهندسی، چالش‌های موجود در ارتباط با آئین‌نامه‌ها و مباحث مقررات ملی ساختمان، جایگاه و نقش ویژه مباحث مقررات ملی ساختمان در ارتقاء کیفیت ساخت و سازهای دولتی و غیردولتی در کشور، ضرورت و ایجاد برنامه منظم جهت بازنگری مباحث مقررات ملی ساختمان و وظایف مهندسین در جهت دهی و کاربردی کردن این مقررات پرداخت.

همچنین بازیار، عضو هیئت مدیره انجمن و استاد تمام دانشگاه علم و صنعت نیز گفت:‌ مهمترین نکات برای ایجاد اطمینان و منظور کردن ضریب اطمینان در پایدار سازی گودبرداری‌ها به ترتیب اهمیت و به تفکیک انواع گودها است.

در ادامه جلال زاده، رئیس سابق انجمن مهندسی ارزش نیز در این مراسم به ارائه تاریخچه‌ای درمورد پروژه‌های سدسازی در ایران پرداخت و افزود : توان مهندسین ایرانی در طراحی و ساخت انواع سدها در ایران و صادر کردن خدمات فنی و مهندسی سدسازی به سایر کشورها از جمله تاجیکستان، سریلانکا، اروگوئه، گینه استوائی و مالی از افتخار مهندسان این مرز و بوم است که نمونه آن طراحی و شروع به ساخت سد بختیاری، با ارتفاع 315 متر به‌عنوان بزرگترین سد قوسی جهان است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان