کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

جزئیات گزینش داوطلبان دکتری پس از آزمون/ پاسخگویی به اعتراضات (91/12/19)

ایران کنفرانس

جزئیات گزینش داوطلبان دکتری پس از آزمون/ پاسخگویی به اعتراضات

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش 39 هزار و 374 نفری داوطلبان در کنکور دکتری 92 نسبت به سال گذشته، گفت: در کنکور دکتری که روز گذشته در 37 شهرستان و 114 حوزه امتحانی برگزار شد، 128 هزار و 149 داوطلب مرد و 89 هزار و 678 داوطلب زن در این آزمون حضور داشتند.

به گفته وی، بر اساس گزارشهای رسیده این آزمون در امنیت کامل برگزار و نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در دهه سوم فروردین ماه 92 از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

وی درباره انتخات رشته پذیرفته شدگان، اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته خواهند شد، همزمان با دریافت کارنامه نتیجه اولیه، می توانند ضمن دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی از سایت سازمان سنجش، نسبت به انتخاب 50 کد رشته محل اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به فرایند گزینش داوطلبان گفت: پس از انتخاب رشته، گزینش علمی با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هریک از کد رشته محلهای تحصیلی دانشگاهها بر اساس نمره کل حاصل از 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدلهای تراز شده دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام و فهرست اسامی معرفی شدگان تا چند برابر ظرفیت به منظور شرکت در مصاحبه استخراج و در نیمه دوم اردیبهشت ماه 92 ضمن انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان از طریق سایت سازمان فهرست مذکور به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط ارسال می شود، هر یک از معرفی شدگان بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه برای شرکت در مصاحبه اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و بر اساس نمره کل حاصل از نمره کل آزمون علمی (80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل) همچنین نمره مصاحبه به میزان هریک 50 درصد با توجه به اولویت کد رشته محلهای انتخابی، ظرفیت و سهمیه داوطلبان صورت گرفته و فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی استخراج و در نیمه دوم شهریورماه 92 از طریق سایت سازمان منتشر می شود.

وی درباره رسیدگی به اعتراضات داوطلبان کنکور دکتری، تاکید کرد: برای رسیدگی به اعتراضات داوطلبان آزمون برگزار شده دکتری، برنامه زمانی از سوی سازمان سنجش به منظور ارسال این موارد اعلام خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان