کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

حذف گرایش از مدارک فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی مهندسی شیمی (91/12/20)

ایران کنفرانس

حذف گرایش از مدارک فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی مهندسی شیمی

مسئول کمیته مهندسی شیمی گروه برنامه‌ریزی فنی و مهندسی از حذف گرایش از مدارک فارغ‌التحصیلان مهندسی شیمی در دوره کارشناسی خبر داد و گفت: گرایش‌های موجود باعث محدودیت در استخدام دانشجویان شده بود.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شجاع الساداتی در نشست خبری «تحول و ارتقای محتوای برنامه‌های درسی و آموزشی»، با اشاره به ایجاد دو رشته جدید HSP، ‌مهندسی شیمی و مهندسی شیمی زیست پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد، اظهارکرد: همچنین در مقطع کارشناسی ارشد دو بحث تعدیل و تقلیل را در نظر گرفتیم، بر این اساس تعداد رشته گرایش‌های کارشناسی از 21 رشته به 11 رشته کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه رشته مهندسی شیمی یک رشته استراتژیک در هر کشوری است، تصریح کرد: در کشور آمریکا بالاترین حقوق را مهندسان شیمی دریافت می‌کنند.

به گفته وی، یک درصد از کل دانشجویان کشور را مهندسی شیمی تشکیل می‌دهند که بر این اساس جمعیت این دانشجویان 35 هزار نفر است که می‌تواند به 40 هزار نفر افزایش یابد.

مسوول کمیته مهندسی شیمی گروه برنامه‌ریزی فنی و مهندسی، از ایجاد یک برنامه راهبردی در مهندسی شیمی در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر رتبه مهندسی شیمی کشور ایران در دنیا 14 است.

وی، بیشترین جمعیت دانشجویان رشته شیمی در مقطع کارشناسی را مربوط به دانشگاه‌های غیرانتفاعی، پیام‌نور و آزاد عنوان کرد و افزود: در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز بیشترین جمعیت دانشجویان شیمی مربوط به دانشگاه‌های دولتی است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان