عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پرداخت ارز و مقرری کلیه دانشجویان بورسیه (92/1/11)

ایران کنفرانس

پرداخت ارز و مقرری کلیه دانشجویان بورسیه

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا): دکتر کامران دانشجو در دیدار نوروزی جمعی از مدیران وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان، اظهارکرد: تمام ارز سال 91 دانشجویان بورسیه خارج از کشور پرداخت شده است، همچنین ارز شش ماهه اول سال 1392 این دانشجویان نیز در حال پرداخت است که در چند روز آینده در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه شهریه معوقه سال 1391 کلیه دانشجویان بورسیه خارج از کشور که 407 نفر بودند، پرداخت شد، افزود: تمام شهریه و مقرری دانشجویان بورسیه داخل کشور در اواخر اسفندماه سال گذشته در اختیار دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

دانشجو با اشاره به پیگری‌های انجام شده برای ساماندهی مناسب اعتبارات پژوهشی در جهت رفع مشکلات کشور، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در شورای علوم، تحقیقات و فناوری برای اولین بار ردیف بودجه مستقل برای طرح‌های کلان ملی پژوهش و فناوری مصوب شورای عالی عتف در لایحه بودجه سال 1392 ایجاد شده است.

وی افزود: ردیف بودجه مستقل برای طرح‌های کلان ملی پژوهشی در قالب اعتبارات وزارت علوم در لایحه بودجه سال 1392 به تصویب هیات دولت رسیده و این موضوع مورد حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز است.

وزیر علوم با اشاره به مسئولیت بزرگ جامعه دانشگاهی در جهت ایجاد آگاهی و شور و نشاط در فضای انتخابات ریاست جمهوری، گفت : همه مسئولین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی باید تلاش کنند که جامعه دانشگاهی اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان بتوانند در ایجاد فضای مشارکت حداکثری و حماسه‌ای سیاسی نقش ایفا کنند.

وی با اشاره به موفقیت‌های بسیار درخشان دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری در سال 1392، گفت: در سال گذشته رتبه علمی ایران در سطح جهان دوبار ارتقا یافته است، به گونه‌ای که اکنون در پایگاه IsI در رتبه 17 تولید علم جهان و اول منطقه و در پایگاه اسکوپوس نیز در رتبه 15 تولید علم جهان و اول منطقه قرار داریم.

وی افزود: این موفقیت‌ها و سرعت رشد علمی در تاریخ آموزش عالی بی نظیر است که با تلاش بسیار جدی اعضای هیات علمی و دانشجویان این مرزو بوم صورت می‌گیرد و در عین حال بیانگر پویایی و شادابی در سطح دانشگاه‌هاست.

وزیر علوم با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ارتباط دانشگاه و صنعت و حوزه و کاربرد در سال گذشته، گفت: اقدامات انجام شده برای ارتباط دانشگاه و صنعت و حوزه کاربرد بسیار موفق بوده است و بیانگر جهت‌گیری صحیح دانشگاه در جهت رفع مشکلات کشور است، هرچند هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان