عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

زمان جدید برگزاری امتحانات دانشگاه تهران (92/1/17)

ایران کنفرانس

زمان جدید برگزاری امتحانات دانشگاه تهران

معاون آموزشی دانشگاه تهران از تغییر در زمان برگزاری امتحانات دانشگاه تهران به دلیل انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: بر این اساس امتحانات دانشجویان در محدوده زمانی چهارم تا بیستم خرداد ماه برگزار می‌شود.

دکتر قمصری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه سابق بر این قرار بود که امتحانات دانشگاه تهران در فاصله زمانی هجدهم خرداد تا دوم تیرماه برگزار شود، تصریح کرد: اما با توجه به ابلاغیه وزارت علوم مبنی بر اینکه در فاصله زمانی 20 خرداد ماه تا دوم تیرماه 1392 برای هیچ‌یک از مقاطع تحصیلی امتحانی برگزار نشود، زمان برگزاری امتحانات دانشگاه تهران تغییر کرد، بنابراین امتحانات در فاصله زمانی چهارم تا بیستم خرداد ماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کلاس‌های دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی، 16 هفته در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: اساتید دانشگاه‌ها در شش هفته باقی مانده تلاش کنند که دروس را به پایان برسانند و کلاس‌های جبرانی لازم را برگزار کنند.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه تهران، دانشجویان دانشگاه تهران امسال با توجه به تغییراتی که صورت گرفت، فورجه امتحانی نخواهند داشت و کلاس‌های درسی دانشجویان، دوم خرداد ماه اتمام و از روز شنبه (چهارم خرداد) امتحانات دانشگاه آغاز می‌شود.

وی در خصوص چرایی برگزاری امتحانات به بعد از انتخابات ریاست جمهوری، گفت: با توجه به ضرورت‌های موجود همچون ایجاد فاصله زمانی تا برگزاری امتحانات برای دانشجویان، استفاده از پتانسیل‌های دانشگاه در ایام تعطیلات تابستان و همچنین امکان تداخل امتحانات دانشجویان به ایام ماه مبارک رمضان، بنابراین تلاش شد که امتحانات در فاصله زمانی قبل از 20 خرداد ماه به پایان رسد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان