کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

ثبت‌نام متقاضیان انتقال و مهمانی از اول اردیبهشت (92/1/26)

ایران کنفرانس

ثبت‌نام متقاضیان انتقال و مهمانی از اول اردیبهشت

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس اطلاعیه سازمان امور دانشجویان کشور، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی باید، زمان شروع ثبت درخواست‌های مهمانی و انتقال را از طریق سایت دانشگاه، تابلوی اطلاعات آموزشی در کلیه دانشکده‌ها و پردیس‌های هر دانشگاه یا موسسه به اطلاع کلیه دانشجویان برسانند.

همچنین دانشگاه‌های مبدا موظفند براساس مفاد آئین‌نامه و اصلاحیه آن و اطلاعیه‌های بعدی درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط در خرداد ماه تا 15 تیرماه نظر خود را اعلام و در صورت موافقت ریزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال کنند، همچنین دانشگاه‌های مقصد موظفند حداکثر تا پایان مرداد ماه با اظهار نظر نتیجه را به دانشگاه مبدا و دانشجو اعلام کنند.

بر این اساس، دانشجو باید با اطلاع کامل از شرایط آئین‌نامه مهمانی و انتقال درخواست خود را مبنی بر نوع آن دو نیمسال مهمانی، تمدید مهمانی،‌ مهمان دائم و انتقال در سامانه خدمات آموزشی در موعد اعلام شده از اول تا 31 اردیبهشت ماه ثبت کند و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.

همچنین دانشجوی متقاضی مهمانی و انتقال، مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده امکان مهمانی یا انتقال را از خود سلب خواهد کرد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان