کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه بین المللی امام خمینی (92/1/31)

ایران کنفرانس

پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه بین المللی امام خمینی

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از بین دانش‌آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی‌‌ ارشد، بر اساس آیین‌نامه ارایه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر برای نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 در دوره دکتری دانشجو می پذیرد.

رشته های دکتری که دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) دانشجو پذیرش می کند به شرح زیر است :

ریاضی کاربردی(آنالیز عددی)،  ریاضی محض(آنالیز)،  ریاضی محض(جبر)، شیمی(آلی)، شیمی (تجزیه)،  مهندسی برق (مخابرات)،  مهندسی عمران(مکانیک خاک و پی)،  مهندسی معماری (طراحی نیروگاه ها)، بیوتکنولوژی کشاورزی (گیاهی)، مهندسی آبیاری و زهکشی،  مواد و متالوژی، اصلاح نباتات، حسابداری، آینده پژوهی، فلسفه، تاریخ (تاریخ ایران بعد از اسلام)، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات فارسی (ادبیات عرفانی)و فلسفه و کلام اسلامی.

براساس این گزارش، متقاضیان برای ارسال مدارک تا پایان وقت اداری 30 اردیبهشت 92 فرصت دارند.

شرایط  پذیرش:

دانش‌آموختگانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنها پس از یک فروردین 90 باشد و دارای رتبه اول تا سوم در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود بوده و نمره پایان‌نامه آنها درجه عالی (19 تا 20) باشد، در صورت احراز یکی از بندهای زیر می‌توانند به عنوان داوطلب بدون آزمون تلقی شده و پرونده آنها مورد بررسی قرار گیرد

متقاضیان باید دارای حداقل دو مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه، دانشجویان نمونه کشوری در دوره کارشناسی‌ ارشد دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه، رتبه اول المپیاد علمی- دانشجویی یا آزمون سراسری کارشناسی ‌ارشد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه باشند.

همچنین دارای رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه، دارندگان نشان طلای کشوری المپیادهای دانش آموزی و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه و رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی در دوره کارشناسی ارشد با مشارکت حداقل 35 درصد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه باشند.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد،

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان