کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

ثبت نام میهمانی و انتقال سال تحصیلی آینده آغاز شد (92/2/1)

ایران کنفرانس

ثبت نام میهمانی و انتقال سال تحصیلی آینده آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته از امروز یکشنبه اول اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به سامانه اداره کل خدمات آموزشی دانشجویان داخل به نشانی www.mad.msrt.gov.ir نسبت به ارسال درخواست خود برای میهمانی یا انتقال اقدام کنند؛ مدت زمان ارسال درخواست در 31 ماه جاری به پایان می رسد.

این درخواستها تنها باید برای سال تحصیلی 92-93 صورت گیرد و تمام دانشجويان دانشگاههاي دولتي اعم از روزانه، شبانه، دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي امكان ثبت تقاضاي ميهماني و انتقال را دارند.

پس از اتمام مدت زمان ثبت درخواستها از سوی دانشجویان، دانشگاههای مبدا از 1 خرداد تا 15 تیرماه مهلت اظهار نظر و دانشگاههای مقصد از 15 تیرماه تا پایان مردادماه مهلت بررسی دارند.

دانشجو بايد با اطلاع کامل از شرایط آئین نامه میهمانی و انتقال، درخواست خود را مبني بر نوع آن (2 نیمسال ميهماني،‌ تمديد ميهماني، ميهمان دائم و انتقال) در سامانه  خدمات آموزشي در موعد اعلام شده ثبت کند و با اطلاع كامل از شرايط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصيلي، وضعيت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه يا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.

متقاضي ميهماني و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرايط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر يك از اطلاعات ارائه شده امكان ميهماني يا انتقال را از خود سلب خواهد کرد.

خاطرنشان می شود که به دانشجویان میهمان، خوابگاه تعلق نمی گیرد.

 

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان