کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

سالانه ۲۴ آزمون IELTS در تهران و ۶ آزمون در شهرستان ها توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد (92/2/7)

ایران کنفرانس

سالانه ۲۴ آزمون IELTS در تهران و ۶ آزمون در شهرستان ها توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست زیاد داوطلبان، آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی در هر سال 24 بار در تهران (یعنی در هر ماه 2 آزمون) و 6 بار در شهرستان ها برگزار خواهد شد. با تـوجه به این مـوضوع شهروندان مـتقاضی شهرستان ها دیگر نیازی به مراجعه به تهران نخواهند داشت و می توانند به واحدهای مجری در شهرهای نزدیک به مکان زندگی خود مراجعه کنند. در حال حاضر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای شیراز، رشت و کرمانشاه برگزارکنندگان این آزمون می باشند.

 

رئیس مرکز آزمون افزود: تعداد شرکت کنندگان در هر دورۀ آزمون  300 نفر است و ما تلاش خواهیم کرد که این آزمون را بطور منظم در هر سال برگزار کنیم.

وی در مورد نحوۀ ثبت نام گفت: ثبت نام بر روی وب سایت ielts.iauset.com بصورت آنلاین انجام می شود که هر داوطلب می تواند با مراجعه به این سایت پس از اطمینان از فعال بودن پروفایل خود نسبت به ثبت نام اقدام نماید نکتۀ مهم این که انصراف پس از ثبت نام قطعی در این آزمون امکان پذیر نیست.

اقبالی درخصوص حداقل سن برای شرکت در این آزمون گفت: برای شرکت در این آزمون داوطلبان باید 16 سال کامل را داشته باشند تا بتوانند براساس قانون IDP در IELTS ثبت نام نمایند.

وی درخصوص کیفیت برگزاری این آزمون در ایران گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری آزمون IELTS یکی از موفق ترین برگزارکنندگان این آزمون شناخته شده که به خاطر همین موضوع ایران، نیوزلند و روسیه جوایزی را دریافت کرده اند.

اقبالی درخصوص نحوۀ برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار می گردد که داوطلبان باید 2 روز برای این آزمون به مکان های مورد نظر مراجعه کنند در روز اول که اختصاص به آزمون کتبی دارد هر داوطلب 3 ساعت زمان خواهد داشت تا به سؤالات پاسخ گوید بعد از آن داوطلبان در روز دیگر برای مصاحبه مراجعه خواهند کرد که 15 دقیقه برای هر نفر در نظر گرفته می شود.

رئیس مرکز آزمون درخصوص انواع این آزمون گفت: آزمون IELTS  در دو سطح جنرال و آکادمیک برگزار می گردد که داوطلبان باید توجه داشته باشند با توجه به نیاز خود در این آزمون ها ثبت نام و شرکت نمایند که البته در مورد برگزاری هرکدام از این آزمون ها از قبل روابط عمومی مرکز آزمون اطلاع رسانی خواهد کرد و داوطلبان می توانند اطلاعات موردنظر را از طریق سایت  www.pubr-azmoon.com مشاهده نمایند.

وی در پایان اشاره کرد: متقاضیان اگر در مراحل ثبت نام با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می توانند از طریق سایت   www.pubr-azmoon.com     سؤال خود را مطرح  یا  به  آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید   ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان