کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

عنوان "پردیس"از مدرک فارغ‌التحصیلان علوم‌وتحقیقات حذف شد (92/2/10)

ایران کنفرانس

عنوان "پردیس"از مدرک فارغ‌التحصیلان علوم‌وتحقیقات حذف شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، خسرو دانشجو در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه با توجه به تقاضای بالای داوطلبان در کنار افزایش کیفیت، ظرفیت‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی نسبت به سال گذشته 10 تا 15 درصد افزایش خواهد یافت، گفت: اما با این وجود تمام تلاش ما افزایش کیفیت می‌باشد که در این مدت سعی کرده‌ایم با جذب اساتید بهتر نسبت استاد به دانشجو را بهبود ببخشیم.
وی در خصوص انتخابات پیش رو نیز، گفت: در زمان انتخابات نیز بر حسب وظیفه‌ای که در خلق حماسه سیاسی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری داریم، به اندازه وسع خود تلاش می‌کنیم که امکانات و تجهیزات دانشگاه را در اختیار این انتخابات بزرگ قرار دهیم، تا شاهد این باشیم که جامعه دانشگاهی نیز با حضور فعال در عرصه انتخابات مقدمات خلق یک حماسه سیاسی را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه تمام رشته‌های ما در پردیس‌ها و واحدهای علوم و تحقیقات دارای مجوز هستند، تصریح کرد: پردیس‌ها هم جزئی از دانشگاه آزاد به شمار می‌آیند و همه دانشجویان آن با کنکور وارد پردیس می‌شوند، اما در این رابطه با توجه به اینکه برخی از دانشگاه‌های دولتی پردیس‌هایی را راه اندازی کردند که بدون کنکور نیز دانشجوهایی را پذیرش می‌کردند حساسیت‌هایی ایجاد شده بود و ذکر نام پردیس در دانشگاه آزاد این شبهه را ایجاد می‌کرد که پذیرش دانشجویان در این پردیس‌ها نیز بدون کنکور است، بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات عنوان پردیس در مدارک فارغ‌التحصیلان ذکر نمی‌شود.

دانشجو با بیان اینکه تراز و رقابت ورود به واحد علوم تحقیقات تهران هم به جهت امکانات و هم به دلیل سبقه آن بالاست، گفت: میزان رقابت در واحدهای علوم تحقیقات شهرستان مقداری پایین‌تر است، اما با این وجود تلاش شده است که کیفیت در همه واحدها و پردیس‌های علوم تحقیقات حفظ شود و همچنان نیز رقابت در واحدهای علوم تحقیقات بالاست به نحوی که در برخی از رشته‌ها از هر 180 تا 200 متقاضی تنها می‌توانیم یک نفر را بپذیریم.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان